Kownacki - Helenius Kursy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Kownacki - Helenius Kursy Bukmacherskie

W nocy z 7 na 8 marca 2020 roku, w Nowym Jorku, dojdzie do walki Adam Kownacki - Robert Helenius, która jest, prawdopodobnie, jednym z ostatnich przetarć dla polskiego pięściarza, przed starciem o mistrzostwo świata wagi ciężkiej.

“Baby Face” cały czas liczy na propozycję zmierzenia się z największymi - Wilderem, Furym czy Joshuą. Statystyki - o których kilka słów więcej napiszemy w dalszej części tekstu - sprzyjają Polakowi. Czy w walce z Heleniusem udowodni swoją wartości i potwierdzi słuszne aspiracje do tytułu mistrza świata?

Sprawdźmy zakłady i kursy na walkę Kownacki - Helenius u najlepszych, polskich bukmacherów! Są one już dostępne, więc możemy również przygotować typy na zakłady na starcie Adam Kownacki - Robert Helenius. Rozpocznijmy więc analizę, do dzieła!

1. Adam Kownacki - sylwetka zawodnika

Czas, w dużym skrócie, przedstawić sylwetkę Adama Kownackiego. “Baby Face” urodził się w 1989 roku w Łomży, jednak w wieku zaledwie kilku lat przeniósł się z rodzicami do Stanów Zjednoczonych. Tam dorastał, uczył się i zbierał pierwsze szlify bokserskie.

Swoją premierową, profesjonalną walkę stoczył w wieku 20 lat. W 2009 roku w PAL Gym w Nowym Jorku wygrał przez techniczny nokaut z Carosseem Auopente. Pół roku później jego przeciwnikiem był Tyyab Beale, jednak i on nie potrafił pokonać Polaka. Kownacki zakończył walkę już w 53. sekundzie pojedynku. W 2010 roku stoczył jeszcze dwie, zwycięskie walki i miał prawie 3 lata przerwy od oficjalnych starć.

Powrócił w roku 2013 i ponownie wygrał, tym razem z Calbertem Lewisem. Mijały kolejne lata, a Kownacki ciągle był niepokonany. Żaden z kolejnych rywali nie potrafił znaleźć sposobu na pięściarza z Łomży.

Próbowali Artur Szpilka, Gerald Washington czy - ostatnio - Chris Arreola. Kownacki z każdym z tych pięściarzy wygrał. W swojej karierze stoczył do tej pory 20 zawodowych walk, nie poniósł ani jednej porażki, a do tego 15 z tych pojedynków zakończyło się przed czasem. To pokazuje siłę i skalę talentu tego zawodnika, a każda kolejna, wygrana walka przybliża go do upragnionego starcia o mistrzostwo świata wagi ciężkiej.

Teraz na jego drodze pojawił się Fin, Robert Helenius. Co o nim wiemy?

2. Robert Helenius - sylwetka zawodnika

Helenius jest 5 lat starszy od Kownackiego. Mierzy 200 cm, co sprawia, że ma także 9 cm więcej wzrostu od Polaka. Fin jest zawodnikiem praworęcznym. Zanim przeszedł na zawodowstwo, stoczył mnóstwo walk amatorskich, z których w większości wychodził zwycięsko.

36-latek stoczył do tej pory 32 zawodowe pojedynki, z czego 29-krotnie wygrywał, a 3 razy schodził z ringu jako pokonany. Swoją ostatnią porażkę poniósł w lipcu 2019 roku, kiedy to przegrał z… Geraldem Washingtonem. Z tym samym pięściarzem, z którym Adam Kownacki jeszcze niedawno wygrał. Rok temu, Polak znokautował Amerykanina.

Helenius odnosił zwycięstwa głównie w walkach z pięściarzami ze stosunkowo słabym “rekordem”. Z kolei przegrywał z zawodnikami, którzy mieli zdecydowanie “dodatni” bilans pojedynków. Wnioski możecie więc wyciągnąć sobie sami.

3. Adam Kownacki - Robert Helenius Zakłady bukmacherskie online

Zakłady na walkę Kownacki - Helenius znajdziecie już teraz u najlepszych, polskich bukmacherów internetowych. Nie możemy w tym miejscu nie przytoczyć Wam topowych serwisów do obstawiania walki Kownacki - Helenius, czyli portali Fortuna oraz STS.

W każdym z nich możecie liczyć na ekskluzywny bonus powitalny na start. Jednak podstawowym warunkiem do jego otrzymania jest, oczywiście, wpisanie naszych kodów promocyjnych podczas rejestracji.

W serwisie STS musicie wykorzystać hasło BCVIP. Z kolei do Fortuny kod jest ukryty na naszej stronie. Należy go odkryć, korzystając z naszego odnośnika rejestracyjnego i wtedy przejść przez proces dołączenia do eFortuna.pl.

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1230 PLN + 29 PLN freebet
Zgarnij bonus na start w STS!

Jak natomiast prezentują się kursy na walkę Kownacki - Helenius?

Kurs na wygraną Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem to 1.08, przy przeliczniku na Fina równym 7.75. Patrząc na kursy, Kownacki powinien tę walkę bez problemu wygrać. Kto wie, może uda mu się to zrobić przez techniczny nokaut?

4. Typy na walkę Kownacki - Helenius od portalu KodBonusowy

Po tym co napisaliśmy, nie jest z pewnością dla Was zaskoczeniem, że to Polak jest wymieniany jako główny faworyt tego pojedynku.

Ponadto, znamy już na starcie Kownacki - Helenius kursy bukmacherskie od serwisu STS. Wobec tego wszystkiego, możemy Wam przekazać nasze przewidywania.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Wykorzystaj kod na premię powitalną w Fortunie!

Nie będzie dla Was zaskoczeniem, że nasz typ na walkę Kownacki - Helenius to wygrana zawodnika z Łomży. Nie dość, że “Baby Face” ma lepszy “rekord” od swojego fińskiego rywala, to warto dodać, że w swojej karierze mierzył się z o wiele lepszymi pięściarzami.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują więc na wygraną Polaka. Kursy bukmacherskie na to starcie tylko to potwierdzają.

5. Adam Kownacki - Robert Helenius transmisja: w TV, live stream w internecie

Zastanawiacie się pewnie, która polska stacja telewizyjna przeprowadzi transmisję z pojedynku Kownacki - Helenius. Nie ma, w tym momencie, jeszcze informacji na ten temat, ale możemy przypuszczać, że w transmisję zaangażuje się Telewizja Polska. Publiczny nadawca w ostatnim czasie transmitował wiele walk z udziałem polskich pięściarzy.

skomentuj Kownacki-HeleniusKursyBukmacherskie

Polecane artykuły:
Komentarze (2)
Ostatni komentarz Dionsiouseve Dionsiouseve Kolega wyzej dobrze mowi, ale warto tez grac na ilosc rund, kurs na Kownackiego troche niski 3 miesiące temu ...
Graj odpowiedzialnie