Katar - Ekwador Kursy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z
Katar - Ekwador Kursy Bukmacherskie

Mimo, że do rozpoczęcia mistrzostw świata w 2022 roku pozostało jeszcze trochę czasu, kursy bukmacherskie na Katar - Ekwador pojawiły się już w topowych serwisach z zakładami. Faworytem meczu jest ekipa z Ameryki Południowej, która może liczyć na kurs równy 2.14. Z kolei kurs bukmacherski na zwycięstwo Katarczyków w starciu z Ekwadorem to 3.45. Czy bukmacherzy trafią ze swoimi przewidywaniami? O tym w poniższym artykule.

1. Kiedy odbędzie się mecz Katar - Ekwador? Data i miejsce

Spotkanie Kataru z Ekwadorem miało być odejściem od tradycji rozgrywania meczu otwarcia Mundialu przez gospodarzy danego turnieju. Planowano, że pierwszym meczem podczas mistrzostw świata w 2022 roku będzie spotkanie Senegalu z Holandią, jednak nie ukrywano, że to mecz Kataru z Ekwadorem zgromadzi przed telewizorami większą liczbę kibiców.

Ostatecznie zdecydowano się na wprowadzenie zmian w terminarzu MŚ. Starcie Kataru z Ekwadorem rozpocznie się 20 listopada 2022 roku o godzinie 17:00, co sprawi, że ten pojedynek będzie meczem otwarcia MŚ 2022. Tuż przed rozpoczęciem rywalizacji odbędzie się oficjalna ceremonia otwarcia mistrzostw świata. Areną zmagań będzie Al Bayt Stadium.

2. Katar - Ekwador H2H. Historia przemawia za… remisem

Do tej pory obie drużyny miały okazję trzykrotnie grać przeciwko sobie. Po raz ostatni stało się to w październiku 2018 roku. Wówczas Katar zwyciężył 4:3 w meczu towarzyskim. W pozostałych dwóch pojedynkach, raz górą był Ekwador, a raz padł wynik remisowy. Oba te spotkania zostały rozegrane w 1996 roku i również były starciami towarzyskimi.

Bilans bezpośrednich meczów między Katarem, a Ekwadorem jest remisowy. Czy w najbliższym meczu podczas mistrzostw świata w 2022 roku obie drużyny podzielą się punktami? Sprawdźmy, jak prezentują się kursy bukmacherskie na mecz Kataru z Ekwadorem!

3. Zakłady bukmacherskie na Katar - Ekwador. Gdzie obstawiać?

Zakłady na mecz Kataru z Ekwadorem wskazują na zwycięstwo południowoamerykańskiej reprezentacji. Kursy na Katar - Ekwador znajdziecie już w najlepszych serwisach do obstawiania takich jak Fortuna, STS czy LVbet. To także u tych bukmacherów możecie zgarnąć atrakcyjne promocje na start od naszego serwisu. Która z drużyn wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Zapoznajcie się z zebranymi przez nas kursami bukmacherskimi na mecz Katar - Ekwador!

3.1 Kursy na Katar - Ekwador w Fortunie

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie do tego artykułu, Ekwador jest faworytem meczu z Katarem. Kurs na Katar z Ekwadorem na wygraną “gości” to 2.14. Dla porównania, Fortuna płaci 3.50 PLN za zwycięstwo gospodarzy Mundialu za każdy postawiony 1 PLN.

Wśród zakładów 1X2 znajdziecie również kurs na remis (3.25). Już teraz w Fortunie znajdziecie także wiele zakładów bukmacherskich na Katar - Ekwador na zdarzenia dodatkowe.

Katar vs Ekwador - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 830 PLN!
Ostatnia aktualizacja: 1661945207

3.2 Kursy na Katar - Ekwador w STS

Bardzo podobnie prezentują się przeliczniki na Katar - Ekwador w serwisie STS. W przypadku wygranej Kataru, STS proponuje swoim użytkownikom kurs 3.45. Z kolei zwycięstwo Ekwadorczyków jest premiowane kursem 2.14. Podobnie jak w Fortunie, tak i w STS znajdziecie już dodatkowe zakłady na Katar - Ekwador.

Katar vs Ekwador - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 1660 PLN!
Ostatnia aktualizacja: 1661945214

3.3 Kursy na Katar - Ekwador w LVBet

Swoje typy bukmacherskie na Katar - Ekwador zrealizujecie również w portalu LVBet. W tym serwisie na tę chwilę nie są jeszcze dostępne kursy na Katar z Ekwadorem. Gdy tylko poznamy przeliczniki LVBet, zaprezentujemy Wam pełne kursy bukmacherskie na Katar - Ekwador na zakłady 1X2.

Decydując się na zakłady u konkretnego bukmachera, warto mieć na uwadze nie tylko bonusy. Jeśli macie wątpliwości, sprawdźcie artykuł od KodBonusowy, w którym wyjaśniamy, jak wybrać bukmachera na początek.

4. Katar - Ekwador Typy bukmacherskie

Patrząc jedynie na kursy bukmacherskie na mecz Kataru z Ekwadorem można byłoby stwierdzić, że faworyt - choć minimalny - to jest jeden: Ekwador. Mimo wszystko, przy obstawianiu meczu Katar - Ekwador trzeba wziąć pod uwagę także inne czynniki, które mogą wpłynąć na rezultat końcowy tej rywalizacji. Przede wszystkim, Katarczycy rozegrają to spotkanie przed własną publicznością. Ponadto, przemawia za nimi historia - odkąd wprowadzona została zasada, że “mecz otwarcia” rozgrywa gospodarz turnieju, ani razu gospodarze nie ponieśli porażki w starciu ze swoimi rywalami. Taki jest też nasz typ na mecz Katar - Ekwador. Uważamy, że wygra Katar lub padnie remis.

Przypomnijmy, że swoje typy bukmacherskie na Katar - Ekwador, a także inne mecze mistrzostw świata w 2022 roku możecie realizować w Fortunie, STS lub LVBet. Przykładowo, jeśli chcecie obstawiać mecz Polska - Argentyna, kursy bukmacherskie najlepszych bukmacherów poznacie dzięki artykułowi od KodBonusowy.

5. Gdzie obejrzeć mecz Katar - Ekwador? Transmisja: TV, live stream

Mecz między Katarem, a Ekwadorem, a także ceremonię otwarcia mistrzostw świata w 2022 roku obejrzycie na antenie Telewizji Polskiej. Drugi mecz turnieju na Bliskim Wschodzie będzie transmitowany przez TVP1, a także na TVP Sport. Ponadto, na stronie internetowej oraz w apce mobilnej TVP Sport znajdziecie live stream z meczu Katar - Ekwador.

Co prawda w Fortunie czy STS nie spotkacie się z relacją wideo z tego wydarzenia, jednak możemy być pewni, że w trakcie spotkania wspomnieni bukmacherzy udostępnią swoim graczom dostęp do oferty zakładów bukmacherskich live na Katar - Ekwador. Jeśli interesuje Was obstawianie live z kodami bonusowymi, nasz artykuł na ten temat rozwieje wszelkie Wasze wątpliwości.

6. Mecz Katar - Ekwador na MŚ 2022 (FAQ)

6.1 📅 Kiedy odbędzie się ceremonia otwarcia MŚ w 2022 roku?

Ceremonia otwarcia Mundialu w 2022 roku odbędzie się przed opisywanym spotkaniem Kataru z Ekwadorem.

6.2 📌 Gdzie znajdę kursy live na Katar - Ekwador?

Zakłady na żywo na Katar - Ekwador będzie można obstawiać w Fortunie, STS oraz LVBet.

6.3 ⭐ Kto jest faworytem meczu Katar - Ekwador?

Kursy bukmacherskie na Katar - Ekwador wskazują, że to drużyna z Ameryki Południowej jest faworytem serwisów do obstawiania w tym starciu (2.14 na Ekwador, 3.60 na Katar).

skomentuj Katar-EkwadorKursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie