Japonia - Hiszpania Kursy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z
Japonia - Hiszpania Kursy Bukmacherskie

Dostępne kursy na Japonia - Hiszpania wyraźnie stawiają Mistrzów Świata z 2010 roku w roli faworytów. Przelicznik na ich zwycięstwo to zaledwie 1.30, a na Japończyków 11.0. Przewaga z pewnością będzie również widoczna na boisku, więc przyjrzymy się zakładom na Japonia - Hiszpania, aby znaleźć najbardziej opłacalne zdarzenia do obstawiania. Dlatego w tym tekście znajdziecie info o tym, gdzie obstawiać z bonusami oraz nasze typy na Japonia - Hiszpania. Zapraszamy!

1. Kiedy mecz Japonia - Hiszpania? Data i miejsce

Mecz Japonia - Hiszpania zaplanowany został na 1 grudnia 2022 roku o godz. 20:00 i rozegrany zostanie na Stadionie Międzynarodowym Chalifa w Dosze. To spotkanie odbędzie się w ramach 3. kolejki, która może zdecydować o tym, z których miejsc drużyny z grupy E awansują do kolejnej rundy. Dlatego możemy oczekiwać, że Hiszpanie nie odpuszczą tego meczu i nie wystawią głębokich rezerw na starcie z Japończykami.

2. Bilans starć: Japonia - Hiszpania (H2H)

Mówiąc wprost, historia spotkań Japonia vs Hiszpania H2H nie jest zbyt bogata. Obie ekipy dotychczas spotkały się tylko raz i to w meczu towarzyskim, który miał miejsce w 2001 roku. Hiszpanie ten mecz wygrali skromnie 1-0, a jedyną bramkę wówczas zdobył Ruben Bareja. Aby uświadomić sobie, jak dawno to było to dodamy tylko, że w pierwszym składzie La Furia Roja występował wówczas Pep Guardiola.

3. Zakłady bukmacherskie na Japonia - Hiszpania. Gdzie obstawiać?

Pierwsze zakłady na Japonia - Hiszpania znajdziemy już m.in. w ofercie Fortuny i STS, którzy według nas, ale także i opinii naszych użytkowników, to najpopularniejsi bukmacherzy w naszym kraju. Oprócz bardzo dobrej oferty z pewnością duży wpływ mają bonusy, które te serwisy oferują dla swoich graczy. Dlatego teraz sprawdzimy to na przykładzie mecz i kursów na Japonia - Hiszpania.

3.1 Kursy na Japonia - Hiszpania w Fortunie

Aktualnie w Fortunie do obstawiania znajdziemy wyłącznie podstawowe zakłady na mecz Japonia - Hiszpania. Kursy bez żadnego zaskoczeni wskazują Hiszpanów jako zdecydowanych faworytów - 1.30. Z kolei przelicznik na Japończyków wynosi 10.50, a za remis bukmacher proponuje 5.40. Sami widzicie, jaka jest przepaść. Jak tylko pojawi się szersza oferta to podrzucimy Wam zakłady na Japonia - Hiszpania, które będą z wyższymi kursami.

Japonia vs Hiszpania - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 830 PLN!
Ostatnia aktualizacja: 1662457816

3.2 Kursy na Japonia - Hiszpania w STS

Taka sama sytuacja jest w STS, jeśli chodzi o zakłady i kursy na Japonia - Hiszpania. Jednak nie ma co się dziwić, bo ten mecz będzie rozgrywany w ramach 3. kolejki MŚ 2022 w Katarze. Przyglądając się dostępnym zakładom na Japonia - Hiszpania (1X2) widzimy niemalże zbliżone kursy do Fortuny, co raczej nikogo nie powinno dziwić. Hiszpania - 1.30, remis - 5.25, Japonia - 11.00.

Japonia vs Hiszpania - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 1660 PLN!
Ostatnia aktualizacja: 1662457870

3.3 Kursy na Japonia - Hiszpania w LVBet

W LVBet jeszcze nie znajdziemy żadnych kursów na mecz Japonia - Hiszpania, dlatego, że ten bukmacher nie wystawił jeszcze oferty na 3. kolejkę fazy grupowej MŚ 2022 w Katarze. Uspokajamy, zakłady na Japonia - Hiszpania wkrótce powinny już być dostępne i to w rozszerzonej wersji dot. bramek, połów, handicapów (sprawdź czym jest handicap w zakładach bukmacherskich) czy dokładnych wyników.

Sprawdź ekskluzywny bonus od LVBet!

LVBET
LVBET
Bonus Zakłady
Bonus powitalny do 3423 PLN!
kod promocji
BCVIP

4. Typy bukmacherskie na Japonia - Hiszpania

W kwestii tego meczu wydaje nam się, że wszystko jest jasne, więc nasze typy na Japonia - Hiszpania raczej nikogo nie zaskoczą. La Furia Roja będzie walczyć z Niemcami o awans z 1. miejsca, więc przy takiej samej liczbie punktów mogą zadecydować bramki. Dlatego też Japonia i Kostaryka mogą się obawiać tej pogoni za bramkami. Wracając do konkretów, nasz pierwszy typ na mecz Japonia - Hiszpania to liczba bramek powyżej 3 (taki zakład wkrótce znajdziemy w LVBet). Dodatkowo, możemy również obstawić, że Hiszpanie wygrają obie połowy i nie powinni stracić bramki w tym meczu.

Jak tylko bukmacherzy udostępnią szerszą ofertę, to do naszych typów podamy Wam również info, który bukmacher ma najlepsze kursy na Japonia - Hiszpania dotyczące naszych propozycji. Tymczasem zachęcamy Was do tego, aby sprawdzić darmowy konkurs typerski dla każdego, w którym do wygrania są nagrody pieniężne!

5. Transmisja meczu Japonia - Hiszpania. Gdzie oglądać?

Mecz Japonia - Hiszpania transmitowany będzie na kanałach Telewizji Polskiej, jednak w tym momencie nadawca jeszcze nie udostępnił ramówki telewizyjnej i nie znamy konkretnego programu, gdzie będzie można obejrzeć mecz Japonia - Hiszpania. Legalny stream tego spotkania z pewnością będzie dostępny na stronie internetowej SportTVPPL, jak to miało miejsce w przypadku poprzednich turniejów pokazywanych przez TVP.

6. Mecz Japonia - Hiszpania na MŚ 2022 w Katarze (FAQ)

6.1 ➡️ Kiedy odbędzie się mecz Japonia - Hiszpania?

Mecz Japonia - Hiszpania rozpocznie się 1 grudnia 2022 roku o godz. 20:00 (czasu polskiego).

6.2 ➡️ Kto jest faworytem meczu Japonia - Hiszpania?

Faworytem tego meczu są Hiszpanie. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.30 (STS).

6.3 ➡️ Gdzie obstawiać mecz Japonia - Hiszpania?

Ten mecz możecie już teraz obstawiać w Fortunie i STS, gdzie znajdziecie najlepsze kursy bukmacherskie na Japonia - Hiszpania.

skomentuj Japonia-HiszpaniaKursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie