KodBonusowy.com pl

Japonia - Hiszpania Kursy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z

Dostępne kursy na Japonia - Hiszpania wyraźnie stawiają Mistrzów Świata z 2010 roku w roli faworytów. Przelicznik na ich zwycięstwo to zaledwie 1.51, a na Japończyków 7.40. Przewaga z pewnością będzie również widoczna na boisku, więc przyjrzymy się zakładom na Japonia - Hiszpania, aby znaleźć najbardziej opłacalne zdarzenia do obstawiania. Dlatego w tym tekście znajdziecie info o tym, gdzie obstawiać z bonusami oraz nasze typy na Japonia - Hiszpania. Zapraszamy!

1. Kiedy mecz Japonia - Hiszpania? Data i miejsce

Mecz Japonia - Hiszpania zaplanowany został na 1 grudnia 2022 roku o godz. 20:00 i rozegrany zostanie na Stadionie Międzynarodowym Chalifa w Dosze. To spotkanie odbędzie się w ramach 3. kolejki, która zdecyduje o tym, z których miejsc drużyny z grupy E awansują do kolejnej rundy. Możemy więc oczekiwać, że obie drużyny zagrają na 100% swoich możliwości.

2. Bilans starć: Japonia - Hiszpania (H2H)

Mówiąc wprost, historia spotkań Japonia vs Hiszpania H2H nie jest zbyt bogata. Obie ekipy dotychczas spotkały się tylko raz i to w meczu towarzyskim, który miał miejsce w 2001 roku. Hiszpanie ten mecz wygrali skromnie 1-0, a jedyną bramkę wówczas zdobył Ruben Bareja. Aby uświadomić sobie, jak dawno to było to dodamy tylko, że w pierwszym składzie La Furia Roja występował wówczas Pep Guardiola.

3. Zakłady bukmacherskie na Japonia - Hiszpania. Gdzie obstawiać?

Najlepsze zakłady na Japonia - Hiszpania znajdziemy w ofercie Fortuny, STS i LVBet, którzy według nas, ale także i opinii naszych użytkowników, to najpopularniejsi bukmacherzy w naszym kraju. Oprócz bardzo dobrej oferty z pewnością duży wpływ mają bonusy, które te serwisy oferują dla swoich graczy. Dlatego teraz sprawdzimy to na przykładzie mecz i kursów na Japonia - Hiszpania.

3.1 Kursy na Japonia - Hiszpania w Fortunie

W Fortunie do obstawiania znajdziemy już zakłady na mecz Japonia - Hiszpania. Kursy bez żadnego zaskoczeni wskazują Hiszpanów jako zdecydowanych faworytów - 1.47. Z kolei przelicznik na Japończyków wynosi 7.40, a za remis bukmacher proponuje 4.60. Sami widzicie, jaka jest przepaść. Co ważne, zakłady na Japonia - Hiszpania nie zamykają się jedynie w kursach w trybie 1X2.

3.2 Kursy na Japonia - Hiszpania w STS

Taka sama sytuacja jest w STS, jeśli chodzi o zakłady i kursy na Japonia - Hiszpania. Przyglądając się dostępnym zakładom na Japonia - Hiszpania (1X2) widzimy niemalże zbliżone kursy do Fortuny, co raczej nikogo nie powinno dziwić. Hiszpania - 1.48, remis - 4.40, Japonia - 6.80.

Japonia vs Hiszpania - Najlepsze kursy
Bonus
Bonus do 1660 PLN!
Ostatnia aktualizacja: 1669917240

3.3 Kursy na Japonia - Hiszpania w LVBet

W LVBet również znajdziemy kursy na mecz Japonia - Hiszpania. Zakłady na mecz Japonia - Hiszpania to oferta blisko 300 zdarzeń do obstawiania: bramek, połów, handicapów (sprawdź czym jest handicap w zakładach bukmacherskich) czy dokładnych wyników. Kursy na mecz Japonia - Hiszpania od LVBet znajdziecie w poniższej tabeli.

4. Typy bukmacherskie na Japonia - Hiszpania

W kwestii tego meczu wydaje nam się, że wszystko jest jasne, więc nasze typy na Japonia - Hiszpania raczej nikogo nie zaskoczą. La Furia Roja będzie walczyć o awans z 1. miejsca, więc z pewnością zagrają przeciwko Japończykom na 100% swoich możliwości. Wracając do konkretów, nasz pierwszy typ na mecz Japonia - Hiszpania to liczba bramek powyżej 2,5. Dodatkowo, możemy również obstawić, że Hiszpanie wygrają obie połowy i nie powinni stracić bramki w tym meczu.

Warto jednocześnie przypomnieć, że najlepsze kursy na Japonia - Hiszpania - także na podane przez nas typy - znajdziecie w Fortunie, STS oraz LVBet - czyli u najlepszych polskich bukmacherów. Tymczasem zachęcamy Was do tego, aby sprawdzić darmowy konkurs typerski dla każdego, w którym do wygrania są nagrody pieniężne!

5. Transmisja meczu Japonia - Hiszpania. Gdzie oglądać?

Mecz Japonia - Hiszpania transmitowany będzie na kanałach Telewizji Polskiej. Gdzie będzie można obejrzeć mecz Japonia - Hiszpania? Odpowiedzią na to pytanie jest: TVP1 oraz TVP Sport. Ponadto, legalny stream z tego spotkania będzie dostępny na stronie internetowej SportTVPPL, jak to miało miejsce w przypadku poprzednich turniejów pokazywanych przez TVP.

6. Mecz Japonia - Hiszpania na MŚ 2022 w Katarze (FAQ)

6.1 ➡️ Kiedy odbędzie się mecz Japonia - Hiszpania?

Mecz Japonia - Hiszpania rozpocznie się 1 grudnia 2022 roku o godz. 20:00 (czasu polskiego).

6.2 ➡️ Kto jest faworytem meczu Japonia - Hiszpania?

Faworytem tego meczu są Hiszpanie. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.51 (LVbet).

6.3 ➡️ Gdzie obstawiać mecz Japonia - Hiszpania?

Ten mecz możecie już teraz obstawiać w Fortunie, STS oraz LVBet, gdzie znajdziecie najlepsze kursy bukmacherskie na Japonia - Hiszpania.

skomentuj Japonia-HiszpaniaKursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie