KodBonusowy.com pl

Jak Obstawiać Zakłady Bukmacherskie Żeby Wygrać

przez Kod Bonusowy z
Jak Obstawiać Zakłady Bukmacherskie Żeby Wygrać

Zastanawiacie się, jak skutecznie obstawiać zakłady bukmacherskie przez internet? Mamy dla Was dobrą i złą wiadomość. Są bowiem sposoby, które poprawią prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu. To ta dobra informacja. Jednak nigdy nie będziecie mieli 100-procentowej gwarancji, że Wasz kupon „wejdzie”. To jest zła informacja, ale nie jest zadziwiająca. Przecież taki urok/specyfika zakładów bukmacherskich, prawda?

Hazardu nie zreformujemy w taki sposób, żeby zawsze wygrywać. Wtedy ta „zabawa” nie miałaby sensu - pozbawiona byłaby emocji, a bukmacherzy zwinęliby swoje biznesy. Oczywiście, w topowych serwisach możecie liczyć na najwyższe przeliczniki bukmacherskie, o których piszemy także na naszej stronie. Ale to nie jedyny sposób na wzbogacenie się na zakładach. Jakie więc mamy dla Was rady? Warto umiejętnie wykorzystywać formę naszych sportowych faworytów, nie być rozrzutnym w ustalaniu stawek, a także umieć odpuszczać, gdy nie jesteśmy pewni typu. Warto także szukać okazji w postaci bonusów.

Więcej o obstawianiu i wygrywaniu piszemy poniżej. Przeczytajcie!

1. Podstawowe zasady obstawiania

W życiu najlepiej jest robić to, na czym się znamy. Chyba się z tym zgodzicie. Z zakładami sportowymi jest dokładnie tak samo. Nawet nie pytajcie, jak obstawiać hokej, jeżeli nie macie zielonego pojęcia o tej dyscyplinie i mrozi Was na samą myśl o siedzeniu w kurtce na trybunach. To samo dotyczy innych sportów.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

Przy tworzeniu kuponów musicie analizować mnóstwo czynników i nie zawsze kierować się wysokością kursów, bo one mogą być mylące! Weźmy np. piłkę nożną. Trzeba przecież wiedzieć:

- jaki jest potencjał zawodników obu drużyn,

- jakie dany zespół osiąga wyniki w ostatnim czasie,

- jak grają u siebie i na wyjeździe,

- jaką mają historię z danym rywalem,

- na jakim etapie sezonu odbywa się spotkanie (FC Barcelona zazwyczaj słabo gra w lutym, wiedzieliście o tym?),

- jak prezentuje się lista kontuzjowanych zawodników/zawodniczek,

- czy trenerzy nie planują rotacji, które osłabią potencjały ich drużyn.

To są ważne kwestie i w różnych wariacjach dotyczą one tego, jak obstawiać tenis, koszykówkę, skoki narciarskie etc. Nawet sporty elektroniczne nie są z tego wyłączone, bo przecież nie ma nic nadzwyczajnego w postawieniu pytania: jak obstawiać mecze CS:GO?

2. Jak obstawiać mecze systemem, żeby wygrać?

Powtórzmy: nie ma jednego systemu, który daje wygraną. Jest natomiast szereg, zazwyczaj indywidualnych, strategii, które sprawdzają się danemu graczowi. Typowanie wymaga błyskotliwości i znajomości reguł bukmacherskiej sztuki. Przyjrzyjmy się niektórym podejściom.

Wielu graczy decyduje się na obstawianie wyłącznie pewniaków. Samo w sobie nie jest to bardzo dochodowe, ale łączenie kilku pewniaków na kuponach multi może przynosić pozytywne rezultaty. Poza tym, pewniaki warto zostawić sobie na typowanie na żywo. Dlaczego i jak grać na zakładach na żywo/live? To proste. Jeśli faworyt nie trafił z formą, ale wciąż jest spora szansa, że wygra, w trakcie mecze będzie można obstawić go po bardziej atrakcyjnym kursie. W tym celu, warto grać mobilnie. W jednym z naszych artykułów prowadziliśmy już rozważania na temat tego, jaka jest najlepsza bukmacherska apka. Każdy ma w tej kwestii jednak swoje preferencje. Pewne jest to, że możecie trafić na specjalne, mobilne promocję na grę na żywo.

Pragniemy poruszyć jeszcze jeden wątek, odnośnie reagowania w trybie live. Pamiętajcie, że wielu bukmacherów pozwala zamknąć kupon przed zakończeniem znajdujących się na nim zdarzeń. W ten sposób działają niektóre zakłady na boks.

Przejdźmy więc do tego, jak obstawiać walki bokserskie. Weźmy jako przykład, że decydujemy się na utworzenie kuponu z opcją wycofania się z gry z częściową tylko utratą stawki. To nam się przyda, gdy wydarzenia w ringu toczyć się będą wbrew naszym przewidywaniom, np. obstawiliśmy Wildera, którego niemiłosiernie obija Fury… Wtedy zamykamy kupon i nie ryzykujemy utraty wszystkich środków.

Potrzebujecie innego przykładu systemowego myślenia? Proszę bardzo. Przewidujecie wygraną teoretycznie słabszej drużyny? Nie rzucajcie się na typy 1X2, ale przemyślcie handicap azjatycki, który wyeliminuje z rozstrzygnięcia remis i da bramkową przewagę gorszej, „na papierze”, stronie.

Jeżeli faworyt wygra minimalnie, niewykluczone, że na handicapie wypadnie Wam remis i dostaniecie zwrot stawki (a więc nie przegracie!). Natomiast, jeśli mecz zakończy się remisem, Wasz kupon będzie zwycięski dzięki zaliczce z handicapu.

Zakłady bukmacherskie są bardzo bogate w opcje i tego rodzaju kombinowanie może być odpowiedzią na to, jak obstawiać mecze NHL, NBA, piłkarskie i dowolne inne. Liczy się kreatywne i rozsądne podejście. Na pewno nie warto szaleć z rozmiarami kuponów, jak i finansowo. Lepiej grać zachowawczo i wygrywać mniejsze kwoty, ale częściej, niż iść bezmyślnie. Przecież najlepiej wiecie, na wydanie jakiej kwoty Was stać. Bądźcie więc mądrzy i nigdy nie zerujcie stanu konta.

3. Jak obstawiać, żeby zarobić? Poszukaj bonusów!

Czas na być może najważniejszy fragment naszego artykułu. Najlepsi bukmacherzy rozdają atrakcyjne bonusy powitalne. Wystarczy zarejestrować się w serwisie przy użyciu kodu promocyjnego i można sobie w ten sposób bardzo ułatwić działanie – przynajmniej na trudnym starcie, gdy nie mamy jeszcze dużo kapitału lub nie wiemy, co warto obstawiać. Swoją drogą, dzięki naszemu portalowi, dowiecie się jak wykorzystać kod promocji, gdybyście nie mieli pewności, jak to poprawnie zrobić.

Pewnie dla większości z Was informacja o bonusach nie jest nowością. Zachęcamy natomiast, żebyście pomyśleli o nich, jako o realnym wsparciu w grze. Takie bonusy jak zakład bez ryzyka lub freebet mogą być szczególnie przydatne i pomóc w odpowiedzi na pytanie: jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrać lub, chociaż, nie stracić?

Zgarnij premię na zakłady od Fortuny!

Zobaczcie, jak wspomniane premie mogą działać w praktyce.

- W Fortunie (kod bonusowy odkryjcie w okienku umieszczonym na naszej stronie przy opisie bukmachera) możecie liczyć na zakład bez ryzyka aż do 125 zł - jeśli pierwszy kupon nie okaże się wygrany, dostaniecie stawkę z powrotem, do ponownego wykorzystania na zakłady. Oprócz tego znajdziecie tu 20 zł w ramach systemu punktowego Fortuna Klub Plus (FKP) oraz klasyczny bonus 100% do 1000 zł po pierwszej wpłacie.

- STS ma u siebie freebet w wysokości 29 zł. To darmowy zakład, na którym możecie wygrać lub w najgorszym razie nie przegrać. Innej możliwości nie ma! Poza tym jest tu też bonus 100% do 1230 zł od depozytu. Kod promocyjny w tym serwisie to hasło: BCVIP.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie, to z użyciem bonusów. Daje to duży komfort. Nawet jeśli przegracie, Wasza strata zostanie zminimalizowana lub całkowicie zneutralizowana.

Oczywiście, w przypadku promocji ważne jest też to, na jakich warunkach można pieniądze wypłacić. Zwracajcie na to uwagę. Tak czy inaczej, promocje powitalne u bukmacherów są opłacalne. Na tyle, że odpadnie Wam jedno pytanie z interesującej nas sekcji "jak obstawiać żeby wygrywać"!

skomentuj Jak Obstawiać Zakłady Bukmacherskie Żeby Wygrać
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie