GP Polski Żużel 2019 Zakłady bukmacherskie

GP Polski Żużel 2019 Zakłady bukmacherskie

Wielu polskich kibiców tak dawno nie oczekiwało ostatecznego rozstrzygnięcia Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. W tym roku powód jest prosty – na ostatniej prostej do mistrzowskiego tytułu jest Bartosz Zmarzlik! Ostatnie Grand Prix IMŚ na żuzlu 2019 odbędzie się na MotoArenie w Toruniu. Zawody zostały zaplanowane na 5 października 2019 roku. Już teraz dostępne są kursy na żużel GP Polski 2019! Obstawianie GP Polski 2019 z KodBonusowy.com jest o wiele prostsze – jak i dlaczego? Przekonajcie się!

1. IMŚ na żużlu - o co w tym chodzi?

Indywidualne mistrzostwa świata są prowadzone od lat 30. ubiegłego stulecia przez Międzynarodową Federację Motocyklową. W obecnej formie - czyli sezonu składającego się z kilku lub kilkunastu rund - zawodnicy startują od połowy lat 90. Wcześniej były to turnieje jednodniowe. Jak wskazuje sama nazwa, zawody mają za zadanie wyłonić najlepszego, indywidualnie żużlowca globu, czyli po prostu mistrza świata.

Najbardziej utytułowanym krajem w klasyfikacji wszech czasów są Szwedzi. Tuż za nimi są Duńczycy i Brytyjczycy. Wiele medali na koncie mają też Nowozelandczycy i Australijczycy. Najwięcej krążków z Polaków zgromadził do tej pory, nie kto inny jak, Tomasz Gollob - łącznie ma ich w dorobku aż 7. Gollob został mistrzem świata w roku 2010, a do tego dołożył 2 razy srebro i 4-krotnie brąz.

Nasi zawodnicy w ostatnich latach szczególnie upodobali sobie drugie miejsce - zajmowali je aż 6 razy w ostatnich 10 edycjach!

2. GP Polski Żużel 2019 - co nas czeka?

Wspomnieliśmy na początku, że z niecierpliwością czekamy na finałowe GP. Oczywiście, Polacy zdobywali już medale w klasyfikacji generalnej, ale złotych krążków w kolekcji mamy tylko dwa – wymienionego już, Tomasza Golloba, a także Jerzego Szczakiela.

Do końca sezonu pozostał tylko ten jeden event. Nie dość, że Bartosz Zmarzlik prowadzi w klasyfikacji generalnej, to ma jeszcze do tego bardzo dużą przewagę nad drugim w tabeli Emilem Sajfutdinowem!

Ci, którzy zaopatrzyli się w GP Polski żuzel bilety mogą być szczęśliwi z takiego obrotu spraw. Z trybun stadionu w Toruniu, prawdopodobnie, obejrzą przypieczętowaniem mistrzostwa świata polskiego żużlowca.

3. Zakłady na GP Polski żużel 2019

Co prawda, na stronach internetowych „buków” długo nie były dostępne GP Polski żużel 2019 zakłady bukmacherskie, ale, w końcu już, są! Tym bardziej, jeśli mówimy o topowych, legalnych serwisach bukmacherskich w Polsce, czyli LVBet i Fortunie. Dzięki KodBonusowy.com macie okazję na zgarnięcie bardzo fajnych bonusów powitalnych!

W LV Bet ten bonus to nawet 1500 PLN, w zależności od wysokości pierwszych dwóch wpłat – od pierwszego depozytu do 1000 PLN oraz do 500 PLN od drugiego. Do tego dochodzi ekskluzywna premia bez wpłaty – nawet do 70 PLN. Promocja jest przygotowana specjalnie dla użytkowników naszego portalu. Aby z niej skorzystać, należy podczas rejestracji użyć kodu JOHNNYBET.

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Skorzystaj z ekskluzywnej premii w LVBet!

Podobnie sytuacja ma się w Fortunie – również nasi gracze mają ofertę lepszą od standardowej. Tutaj jednak należy najpierw odkryć kod na naszej stronie i skorzystać z linku rejestracyjnego. Po pomyślnym ukończeniu tego procesu, promocja aktywuje się samoistnie na waszym koncie. Największy możliwy bonus, za złożony depozyt w Fortunie, to 1000 PLN. Dodatkowo, gracz otrzymuje zakład bez ryzyka o maksymalnej wartości 125 złotych.

Serwisy, oprócz wysokich bonusów, charakteryzują się szeroką ofertą i wysokimi kursami. Nic, tylko grać!

4. Kursy na mistrza świata w żużlu 2019

Tak, jak pisaliśmy, są już dostępne GP Polski 2019 żuzel kursy, podobnie jeśli chodzi o końcową klasyfikację, możemy również typować te rozstrzygnięcia. I tak, wobec kapitalnej formy Zmarzlika oraz jego dużej przewagi (bo aż 7-punktowej) nad Sajfutdinowem, kursy na Bartosza Zmarzlika to zaledwie 1.14 (w LV Bet) oraz 1.12 (w Fortunie). Jeśli ktoś myślał, nad zagraniem na zwycięstwo końcowe Polaka, to już teraz wie, że w tej sytuacji typowanie GP Polski 2019 jest lepszym rozwiązaniem.

Kto zostanie mistrzem świata? - Najlepsze kursy
Scroll Down To See More
Bartosz Zmarzlik
1.12
1.14
Emil Sajfutdinow
8.00
8.00
Leon Madsen
12.00
9.00
Kod promocyjny
bcvip
Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
kod promocji
JOHNNYBET
Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Obstawiaj z bonusem Obstawiaj z bonusem
Ostatnia aktualizacja: 1570190039

Następni w kolejności są, wspomniany, Sajfutdinow oraz Leon Madsen – kurs na ich końcowe zwycięstwo waha się między 8, a 12.0.

5. Typy na GP Polski 2019

Możemy już się zastanowić na kogo opłaca się nam GP Polski 2019 obstawianie.

Nie ma co ukrywać, że jednym z głównych faworytów do wygranej jest Zmarzlik, a oprócz niego znajdują się w tym gronie zawodnicy z TOP3 klasyfikacji generalnej. W tym zestawieniu są też… inni Polacy – ze względu, oczywiście, na znakomitą znajomość toru w Toruniu.

Kurs na Zmarzlika na GP Polski jest, tak przypuszczaliśmy, wyższy, niż na końcowy tryumf w IMŚ - wynosi 6.5. Uważamy więc, że to idealna opcja na zakład.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Odbierz bonus w Fortunie!

6. GP Polski 2019 transmisja na żywo: w TV, live stream

Transmisja GP Polski żużel 2019 będzie dostępna w telewizji nc+, na kanale Canal+ Sport. Żużel GP Polski live online obejrzymy także w internecie, na platformie Player C+. Przypomnijmy, że zawody zaplanowano na 5 października 2019 roku.

skomentuj GP Polski Żużel 2019 Zakłady bukmacherskie

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie