Finlandia - Rosja Kursy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Finlandia - Rosja Kursy Bukmacherskie

Zmagania podczas 6. dnia piłkarskich mistrzostw Europy zainaugurują drużyny Finlandii oraz Rosji. Czego możemy oczekiwać po obu zespołach w tym spotkaniu? Czy drużyny Markku Kanervy i Stanisława Czerczesowa zapewnia nam kapitalne widowisko? O tym przekonamy się dopiero w trakcie trwania rywalizacji. Spotkanie zaplanowano na 17 czerwca 2020 roku na godzinę 15:00. Areną rywalizacji będzie stadion w Sankt Petersburgu.

Wiemy, że bukmacherzy są, już w tym momencie, gotowi na przyjęcie graczy, którzy chętnie zawrą zakłady na mecz Rosja - Finlandia! Gdzie znajdziecie na Finlandia - Rosja kursy bukmacherskie? Czas na szybki przegląd informacji związanych z obstawianiem meczu ME 2020 Rosja - Finlandia!

1. Analiza spotkania Finlandia - Rosja

Zanim przejdziemy do kwestii bukmacherskich związanych z tym meczem, warto przeanalizować czego możemy się spodziewać po tej rywalizacji. W naszej analizie prześledzimy najważniejsze informacje na temat eliminacji do Euro 2020 w wykonaniu obu drużyn, a także sprawdzimy jak wyglądały ostatnie mecze bezpośrednie na linii Finlandia - Rosja.

1.1 Finlandia w eliminacjach do mistrzostw Europy 2020

Finowie znaleźli się na turnieju głównym, dzięki zajęciu drugiego miejsca w grupie J. Rywalizowali w niej z Włochami, Bośnią i Hercegowiną, Liechtensteinem, Grecją oraz Armenią. Piłkarze Markku Kanervy zgromadzili na swoim koncie 18 punktów, a w tabeli ustąpili jedynie świetnej kadrze Italii, która nie przegrała żadnego spotkania w kwalifikacjach!

Finlandia wygrała 6 z 10 rozegranych meczów i poniosła także 4 porażki. Swoje mecze przegrała z Włochami (dwukrotnie), a także z Bośnią i Hercegowiną oraz Grekami. W tym ostatnim przypadku, porażka nie miała żadnego znaczenia na końcowy układ w tabeli, więc należy mieć na uwadze to, że w szeregi graczy Markku Kanervy mogło wkraść się rozluźnienie.

Bilans bramkowy Finów w eliminacjach to 16:10. Warto zwrócić szczególną uwagę na ilość bramek strzelonych, co w przypadku aż 6 wygranych i 2. miejsca w grupie jest bardzo słabym wynikiem.

Najlepszym strzelcem Finów w eliminacjach - bezsprzecznie - był gwiazdor angielskiego Norwich, Teemu Pukki, który zgromadził na swoim koncie aż 10 bramek, a do swojego dorobku dołożył także 1 asystę.

1.2 Rosja w eliminacjach do mistrzostw Europy 2020

Rosjanie, podobnie jak Finowie, zajęli drugie miejsce w swojej grupie eliminacyjnej. Jednak piłkarze Stanisława Czerczesowa zdobyli aż 24 punkty, na co złożyło się 8 wygranych meczów i tylko dwie porażki.

Dwukrotna strata punktów miała miejsce w meczach z, niepokonaną w kwalifikacjach, Belgią. Piłkarze Roberto Martineza zdobyli komplet “oczek”.

Piłkarze kadry Sbornej pokazali się jednak z bardzo dobrej strony. Oprócz zdobytych 24 punktów, na uwagę zasługują aż 33 strzelone bramki, przy tylko 8 straconych (z czego aż 7 w dwóch meczach z Belgią).

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1459 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet

Mimo to, należy zauważyć, że jedną z drużyn w grupie I eliminacji do mistrzostw Europy 2020 była reprezentacja San Marino, która nie należy przecież do najmocniejszych.

Ponadto, Rosja rywalizowała również z Kazachstanem, Cyprem oraz Szkocją. Przed eliminacjami, Belgowie i Rosjanie byli uważani, co nie może dziwić, za faworytów do bezpośredniej kwalifikacji na turniej główny. Przewidywania ekspertów znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

1.3 Finlandia - Rosja H2H

Obie drużyny zagrały ze sobą jedynie 5 razy w historii. Aż czterokrotnie lepsza okazała się drużyna rosyjska. Oczywiście, bierzemy pod uwagę jedynie kadrę Sbornej. Finowie wygrali tylko w pierwszym bezpośrednim meczu w… 1912 roku. Rosja przegrała wówczas 1:2. Kolejne spotkania to wygrane rosyjskich zawodników.

Ostatni raz obie ekipy spotkały się w 2009 roku - w eliminacjach do mistrzostw świata, które rok później miały zostać rozegrane w RPA. Rosja wygrała to spotkanie aż 3:0, a dubletem popisał się wówczas Aleksander Kerzakhov. Jednego gola dołożył Konstantin Zyryanov.

Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę także kadrę Związku Radzieckiego, bilans Finów wypada jeszcze gorzej. W tej rywalizacji, reprezentacja ZSRR wygrywała 8 razy, a 5-krotnie padł remis. Finlandia nie wygrała ani jednego, takiego spotkania.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 2230 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 2220 PLN

2. Finlandia - Rosja Zakłady Bukmacherskie online

Kursy na Rosja - Finlandia są już dostępne w serwisie STS! Z pewnością czekaliście na tę informację. Jesteśmy jednak pewni, że to nie jedyny bukmacher, który udostępni swoim graczom możliwość obstawiania Finlandia - Rosja.

Im bliżej tego meczu, tym swoje typy na Finlandia - Rosja zrealizujecie najpewniej w Fortunie - o tym jesteśmy praktycznie przekonani. Pamiętajcie, że w obu tych serwisach czekają na Was atrakcyjne promocje powitalne, jeśli użyjecie kodów promocyjnych od naszego serwisu!

Jak jednak prezentują się w tej chwili na Finlandia - Rosja kursy bukmacherskie? Nie jest zaskoczeniem, że to ekipa Stanisława Czerczesowa jest faworytem tego meczu. Kurs na wygraną Rosji to 1.62, przy 5.60 na Finów. Przelicznik na remis jest równy 3.90.

Pamiętajcie również, że tuż po zakończeniu tego starcia czeka nas kolejny pojedynek. Na Turcja - Walia kursy bukmacherskie także znajdziecie w STS, o czym przeczytacie na naszej stronie.

3. Finlandia - Rosja: Typy na mecz od KodBonusowy

Zastanawiacie się też pewnie, jakie są nasze typy na rywalizację Rosja - Finlandia. Podobnie jak STS, uważamy, że to drużyna prowadzona przez byłego szkoleniowca warszawskiej Legii ma większe szanse na zainkasowanie trzech punktów w tym pojedynku.

Rosjanie pokazali już na ostatnich mistrzostwach świata, że potrafią grać z największymi. Oczywiście, turniej rozgrywali przed własną publicznością, co było ich dodatkowym atutem, jednak eliminacje do ME 2020 potwierdziły, że jest to solidny zespół. Na Finlandię, umiejętności Rosjan powinny wystarczyć. Przynajmniej w teorii. Tym bardziej, że ten mecz także rozegrają "u siebie".

Zakładamy jednak, że noga w tym pojedynku im się nie powinie.

4. Finlandia - Rosja: transmisja, gdzie obejrzeć mecz?

Nie jest tajemnicą, że transmisję z całych mistrzostw Europy 2020 zaplanowano w Telewizji Polskiej. Oznacza to, że mecz Finlandia - Rosja także obejrzycie na kanałach tej stacji.

Zarówno TVP1, TVP2, jak i TVP Sport będą miały tę rywalizację w swoich ramówkach. Live stream na żywo z Finlandia - Rosja będzie również dostępny na stronie internetowej od TVP Sport.

skomentuj Finlandia-RosjaKursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie