Finał MŚ 2022 Kursy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z
Finał MŚ 2022 Kursy Bukmacherskie

Mimo tego, że jeszcze dużo czasu pozostało do momentu aż zostanie rozegrany finał MŚ 2022, kursy bukmacherskie na zwycięzcę decydującego starcia podczas nadchodzącego czempionatu pojawiły się już w najlepszych serwisach do obstawiania. Faworytem do wygrania Mistrzostw Świata w 2022 roku są Brazylijczycy (6.00). Tuż z nimi znajdują się Francuzi (7.00) oraz Anglicy (7.00). Z kolei kursy bukmacherskie na finał Mistrzostw Świata w 2022 roku pojawią się dopiero po rozegraniu meczów półfinałowych. Mimo tego, postaramy się już teraz jak najlepiej opisać Wam zakłady bukmacherskie na MŚ (i finał) w 2022 roku.

1. Gdzie i kiedy odbędzie się finał Mistrzostw Świata w 2022 roku?

Finał MŚ w 2022 roku zostanie rozegrany na stadionie w Lusail 18 grudnia 2022 roku. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 16:00. Będzie to mecz nr 64 i jednocześnie ostatnie spotkanie światowego czempionatu rozgrywanego w Katarze.

2. Kto wygrywał poprzednie finały MŚ? Historia

W przypadku poprzednich, piłkarskich mistrzostw świata, w analizie każdej kolejnej imprezy mogliśmy brać pod uwagę występy drużyn na innych kontynentach niż rodzimym czy historię rywalizacji pomiędzy faworytami na przestrzeni lat… Z kolei w przypadku mistrzostw w Katarze, przynajmniej część z tych aspektów nie będzie nawet analizowana, bo czeka nas Mundial, jakiego nigdy wcześniej nie byliśmy świadkami i nie ma w tym ani grama przesady. Mistrzostwa Świata, które zostaną rozegrane w Katarze będą pierwszymi w historii rozegranymi na Bliskim Wschodzie.

Ponadto, nadchodzący czempionat będzie też pierwszym, który zostanie rozegrany pod koniec roku kalendarzowego - wszystko ze względu na zbyt wysokie temperatury panujące na przełomie czerwca i lipca, czyli w “okresie” rozgrywania mistrzostw świata.

Oczywiście, czynnik pogody i klimatu również będzie trzeba wziąć pod uwagę przy analizie potencjalnych finalistów MŚ w 2022 roku. Jednak w tej części tekstu sprawdzimy, które drużyny grały w meczu finałowym o MŚ na ostatnich kilku turniejach.

Patrząc na 5 ostatnich, światowych czempionatów, czyli na 10 drużyn, które miały szansę wzięcia udziału w meczu o mistrzostwo świata, aż 8 z nich było z Europy! Ba, w każdym z tych pięciu finałów MŚ wystąpiła choć jedna europejska drużyna. Pozostałe dwie to Brazylia (2002) oraz Argentyna (2014). Najczęściej w ostatnich latach w meczach finałowych o MŚ występowali Francuzi oraz Niemcy - po dwa razy. Nie będziemy więc zdziwieni jeśli i tym razem co najmniej jeden zespół z Europy zagra w finale Mundialu.

3. Finał MŚ 2022 Zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na finał MŚ 2022 w Katarze nie są jeszcze dostępne w ofertach serwisów do obstawiania. Mimo to, możecie już znaleźć kursy na zwycięzcę finału MŚ 2022, czyli na drużynę, która wygra tegoroczny mundial. Kto znajduje się w gronie faworytów? Kursy bukmacherskie na finał MŚ 2022 w Katarze znajdziecie w Fortunie oraz STS. Także w tych serwisach są już dostępne przeliczniki na zwycięzcę finału MŚ 2022. Prezentujemy je Wam poniżej.

3.1 Kursy bukmacherskie na finał MŚ 2022 w Fortunie

Kursy bukmacherskie na finał MŚ 2022 w Fortunie wskazują na wygraną Brazylii. Przelicznik na zwycięstwo Canarinhos w całym turnieju wynosi 5.50. Tuż za nimi znajdują się reprezentacje Francji oraz Anglii (6.50). Jako czwarta w kolejności wymieniana jest Hiszpania (9.00).

3.2 Kursy bukmacherskie na finał MŚ 2022 w STS

Zakłady bukmacherskie na finał MŚ 2022 pojawią się również w STS, a na ten moment - podobnie jak w Fortunie - spotkacie się tam z przelicznikami na zwycięstwo w całej imprezie. Jak wyglądają zakłady na finał MŚ 2022 w STS? Podobnie jak w Fortunie, kursy na finał MŚ 2022 faworyzują Brazylię oraz Francję. W czołówce zakładów bukmacherskich na finał MŚ 2022 znajdziemy także Anglię czy Niemcy.

Jednocześnie, chcąc obstawiać finał MŚ 2022 w Katarze pamiętajcie o bonusach bukmacherskich, które możecie zgarnąć wpisując kody promocyjne od portalu KodBonusowy. Wystarczy, że zastosujecie odpowiednie hasła premiowe podczas rejestracji, a otrzymacie dostęp do atrakcyjnych ofert powitalnych (i nie tylko). Z dużym prawdopodobieństwem możemy również stwierdzić, że spotkamy się z bonusami na zakłady bukmacherskie na finał MŚ 2022 w wyżej wymienionych portalach. Tym bardziej, że już teraz znajdziecie w nich, np. kursy bukmacherskie na Senegal - Holandia (czyli pierwszy mecz turnieju), które również opisaliśmy na KodBonusowy.

4. Finał MŚ 2022 Typy bukmacherskie

Oczywiście, kursy na finał MŚ 2022 będą dostępne dopiero w momencie, gdy zostaną rozegrane półfinały tegorocznego Mundialu. W tej chwili mamy dostępne jedynie kursy bukmacherskie na zwycięzcę finału MŚ 2022, czyli na zwycięzcę całego turnieju.

Patrząc na historię ostatnich finałów MŚ, możemy założyć, że w finale wystąpi co najmniej jedna europejska drużyna. Czy będzie to Francja, która jest najwyżej notowaną ekipą Starego Kontynentu u bukmacherów? Cóż, wydaje się, że Trójkolorowi mają największe szanse na znalezienie się w finale MŚ 2022 - patrząc nie tylko na szeroką kadrę, ale i ostatnie sukcesy osiągane przez zespół Didiera Deschampsa.

Ponadto, jeśli Francuzom udałoby się awansować do finału, przełamaliby oni “klątwę mistrzów świata”. W przypadku poprzednich 5 Mundiali, żaden z panujących (w danym momencie) mistrzów świata nie przebrnął fazy grupowej na kolejnym, światowym czempionacie. Sądzimy jednak, że Francja może tę serię przerwać.

Nasz typ bukmacherski na finał Mistrzostw Świata w 2022 roku to starcie pomiędzy Brazylią, a Francją. Dokładne kursy bukmacherskie na finał MŚ w 2022 roku znajdziecie w Fortunie oraz STS, gdy poznamy skład pary finałowej.

Natomiast jeśli jesteście ciekawi, jakie są rodzaje zakładów bukmacherskich - żeby np. jeszcze lepiej przygotować się do obstawiania MŚ - zachęcamy do zapoznania się z artykułem przygotowanym przez ekspertów portalu KodBonusowy.

Najlepsi polscy bukmacherzy

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 830 PLN!
STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
BCVIP

5. Gdzie obejrzeć finał MŚ 2022 w Katarze? Transmisja w TV i internecie

Mistrzostwa Świata w 2022 roku będą transmitowane na antenie Telewizji Polskiej. Oznacza to, że mecz finałowy również obejrzycie na antenie publicznej TV. Tak, jak wspomnieliśmy finał MŚ w 2022 roku zostanie rozegrany 18 grudnia 2022 roku. Jako, że pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o 16:00, możemy spodziewać się, że transmisja z finału MŚ 2022 rozpocznie się co najmniej kilkadziesiąt minut wcześniej.

Ponadto, live stream z finału MŚ 2022 znajdziecie na stronie internetowej TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej. Niestety, transmisji z finału MŚ 2022 w Katarze nie uświadczycie na stronach Fortuny czy STS. Co innego, jeśli mówimy o zakładach bukmacherskich. Kursy live na finał MŚ 2022 będą dostępne w wyżej wymienionych serwisach podczas trwania rywalizacji.

6. Finał MŚ 2022 - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

6.1 Kiedy zostanie rozegrany finał MŚ w 2022 roku?

Finał MŚ 2022 zaplanowano na 18 grudnia 2022 roku.

6.2 Kto zagra w finale MŚ w 2022 roku?

Według bukmacherów, największe szanse na znalezienie się w finale MŚ w 2022 roku mają Brazylia oraz Francja.

6.3 Gdzie znaleźć zakłady bukmacherskie na finał MŚ w 2022 roku?

Kursy bukmacherskie na finał MŚ w 2022 roku znajdziecie w Fortunie oraz STS - czyli u liderów rynku zakładów wzajemnych w Polsce.

skomentuj FinałMś2022KursyBukmacherskie
Komentarze (1)
DonCorleone
DonCorleone 4 miesiące temu
W ciemno można grać na to, że…. Francja nie zagra w finale XD patrząc na klątwę mistrzów świata to nie może się udać
Graj odpowiedzialnie