eWinner Kod Promocyjny

eWinner Kod Promocyjny

eWinner Kod Promocyjny

Type bonusu: Opis bonusu:
Zakłady: Więcej informacji wkrótce
Inne promocje: Więcej informacji wkrótce
eWinner Kod Promocyjny: Więcej informacji wkrótce

Sporo się dzieje na polskim rynku bukmacherskim, bo co chwilę pojawiają się doniesienia o kolejnych firmach, którym Ministerstwo Finansów przyznało licencję na prowadzenie działalności online w Polsce. Jednym z nich jest eWinner - nowy bukmacher online, który, taką mamy nadzieję, niedługo zadebiutuje na naszym rynku. Czy coś już wiadomo o ofercie tego serwisu i może znany jest już eWinner kod promocyjny? Krótko mówiąc: nie. Co więcej, nie tylko nie został podany żaden kod bonusu, ale też nie wiadomo, co dokładnie znajdzie się w ofercie bukmachera. Na razie szczegółów można się więc tylko domyślać. Ale nie ma co się oszukiwać, pewne rozwiązania na polskim rynku są standardem i z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy powiedzieć, że gdy sprawy nabiorą rozpędu, udostępnimy wam link do formularza rejestracyjnego (a może i dodamy do niego kod premii). Na chwilę obecną zachęcamy do skorzystania z oferty powitalnej innego polskiego bukmachera - LVBET. W naszym serwisie znajdziecie szczegółowe informacje odnośnie rejestracji, wpłat, promocji, a także dowiecie się jaki jest lvbet kod bonusowy.

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
BC Exclusive
Bonus z BonusCodes Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Skorzystaj z oferty ekskluzywnej!

Póki co zbierzmy te informacje oraz opinie o eWinner i spróbujmy dokonać prognozy ewentualnej oferty nowego serwisu z zakładami.

Przewidywana ocena BonusCodes
2.0 / 5
Ocena użytkowników
2.43 / 5
Twoja ocena

1. eWinner nowy bukmacher?

ewinner.com max bonus (maksymalny bonus online)
eWinner Kod bonusowy wrzesień 2019 eWinner Kod bonusowy październik 2019 listopad 2019
grudzień 2019 styczeń 2020 luty 2020
marzec 2020 kwiecień 2020 maj 2020
czerwiec 2020 lipiec 2020 sierpień 2020

Po takim wstępie być może pomyśleliście, że Winner bukmacher to w sumie jakaś fikcyjna sprawa. Zakres zakładów nieznany, tak samo kod rejestracyjny… Bez obaw, wszystko jest ok. Po prostu w biznesie pewne rzeczy muszą trochę potrwać. Ministerstwo Finansów naprawdę przyznało właścicielowi serwisu prawo prowadzenia działalności w zakresie zakładów bukmacherskich online. Można to łatwo sprawdzić na ministerialnej stronie i w KRS-ie. Nr otrzymanego zezwolenia to PS4.6831.29.2017. Zostało ono wydane 30 października 2018 roku na firmę dysponującą następującym wpisem w rejestrze przedsiębiorców: Ewinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505). Najlepiej będzie, jeśli założymy, że sprawy w pewnym momencie przybiorą szybszy obrót i dowiemy się czegoś o tym, co dokładnie będzie składać się na ofertę serwisu i czy będzie z nią powiązany kod bonusowy, a jeśli tak, to jaki. Winner to nie jedyny bukmacher z licencją, który nie uruchomił jeszcze swojej strony online. Nadal nie wiemy za dużo na temat oferty, promocji, a także jaki będzie kod bonusowy Typiko.

2. Ewinner opinie

Póki co trudno o jakieś konkretne informacje w tym temacie. Ale znane są oczekiwania graczy i twórcy e-winner nie powinni być nimi zaskoczeni. Gracze chcą mieć jak najszerszy zakres zakładów do obstawiania i oczywiście też atrakcyjne promocje. Czyli czekają na kod vouchera i porządną premię powitalną, najlepiej z freebetem i pieniędzmi od pierwszej wpłaty. Na razie jednak więcej o opiniach nie da się powiedzieć. Typerzy czekają więc w pewnym sensie w zawieszeniu. Zobaczymy, co finalnie przygotuje bukmacher.

3. eWinner zakłady bukmacherskie?

Nie da się ukryć, że typerzy najchętniej zobaczyliby w e-Winner jak najwięcej różnych zakładów. Podział na prematch i live jest oczywisty, ale do tego trzeba jeszcze dorzucić jak najwięcej dyscyplin (w tym e-sport), specjalne oferty na najgłośniejsze wydarzenia (np. mecze Ligi Mistrzów), a poza tym masę różnych rodzajów zakładów – od 1X2 po handicapy czy dokładne wyniki. To nie są zresztą wygórowane oczekiwania – tak wygląda dzisiejsza bukmacherska rzeczywistość w Polsce. Podobnie nie wyobrażamy sobie, że nie będzie można stawiać tu któregoś z typów kuponów: solo, multi czy systemowego. Naprawdę, graczom dużo nie jest do szczęścia potrzebne, bo najlepsza oferta na zakłady to taka, która jest prosta i sprawdzona. I uzupełniona o jakiś dobry bonus oczywiście, więc w eWinner kod rabatowy na pewno by się typerom przydał.

4. Ewinner jak się zarejestrować?

Rejestracja to jeszcze pieśń przyszłości… Ale pewnie już teraz możemy powiedzieć, że także na tym polu nic nas raczej nie zaskoczy. Na pewno do formularza rejestracyjnego będziecie mogli „dobić się” poprzez link na naszej stronie. Jeżeli w jakimś polu przy zakładaniu konta trzeba będzie podać eWinner kod voucher, to was o tym bezzwłocznie poinformujemy. Śledźcie doniesienia na naszej stronie.

5. Ewinner jak sprawdzić kod promocyjny?

Kody zniżkowe są obecnie bardzo ciekawym sposobem na promocję danego serwisu, przyzwyczailiśmy się już do kodów rabatowych w sklepach internetowych, ale też takie portale jak one.com oferują specjalny kod vouchera dla swoich klientów. Ewentualnie potrzebny wam kod polecający na pewno będzie dostępny na naszej stronie, gdzie systematycznie dodajemy nowe kody promocyjne. Z przyczyn oczywistych jeszcze nie podajemy szczegółów, bo przecież serwis nie funkcjonuje i znajduje się dopiero fazie planowania (kiedy ruszy? – trudno powiedzieć). Jednak nie trudno przewidzieć, co kod zniżki może typerom przynieść. W końcu dziś czymś oczywistym na rynku są oferty, w ramach których na starcie bukmacherskiej przygody dostaje się np. pieniądze na darmowy zakład w ramach premii bez wpłaty, kasę od depozytu czy zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu. Wyobrażamy sobie, że właśnie taki mógłby być eWinner bonus.

6. Bukmacher eWinner jakie alternatywy?

Jedno jest pewne - nie ma co czekać na eWinner zakłady bukmacherskie z założonymi rękami. W międzyczasie można zainteresować się dobrymi propozycjami, które już dzisiaj są dostępne na rynku. Mamy dla Was dwie sugestie. Pierwsza z nich to Totolotek. W tym serwisie kod polecenia do wpisania przy rejestracji jest taki: BCVIP. W zamian dostaniecie w bonusach: do 1120 zł po początkowym depozycie i nawet 25 zł bez wpłaty. Druga nasza propozycja to LVBet. Tu również działa nasz kod polecający: JOHNNYBET. U tego bukmachera czeka na was nawet 70 zł bez depozytu, po pierwszej wpłacie za zgarnięcie premię 100% do 1500 zł, a w opcji reload jeszcze 50% do 800 zł. W jednym i drugim serwisie skorzystacie z naprawdę szerokiej oferty na zakłady. W przypadku Totolotka to także specjalne tryby obstawiania: Toto-Gol i Toto-Mix.

7. Podsumowanie

Czyli co, czekamy? Nie mamy innego wyjścia. O promocjach czy zakładach na pewno dowiemy się od razu po tym, jak bukmacher poda trochę konkretnych informacji na swój temat. Na koniec może zgłośmy więc jedną potrzebę, która nazywa się „eWinner aplikacja”. Niech twórcy serwisu w swoich planach wezmą pod uwagę taką apkę, bo dzisiaj typowanie na smartfonach to ważny element obstawiania zakładów. Podsumowując, eWinner Kod Promocyjny nie jest jeszcze dostępny, ale mnóstwo innych kodów VIP czeka na was w naszym serwisie.

8. eWinner FAQ

8.1 Czy eWinner jest zaufaną marką?

Marka eWinner została kolejnym, legalnym bukmacherem w Polsce. Gdyńska firma uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności w naszym kraju, więc jest, oczywiście, zaufanym serwisem.

8.2 Kiedy start strony eWinner?

Nie ma jeszcze oficjalnej informacji na temat uruchomienia strony internetowej tego bukmachera. Aby być na bieżąco, warto śledzić KodBonusowy.

8.3 Co gracz zyska wpisując kod promocyjny eWinner?

Użytkownicy, którzy wykorzystają kod promocyjny, podczas rejestracji, będą mogli liczyć na specjalny bonus. KodBonusowy dołoży wszelkich starań, aby użytkownicy otrzymali jak najwyższą, ekskluzywną promocję powitalną.

skomentuj eWinner Kod Promocyjny

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie