Eurowizja 2020 Zakłady bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Eurowizja 2020 Zakłady bukmacherskie

W związku z pandemią koronawirusa, Eurowizja nie odbędzie się. Została ona przesunięta na kolejny rok. Na ten moment, trzeba czekać na informacje dotyczące konkursu "Eurowizja 2021".

Dopiero co zakończył się 64. konkurs piosenki Eurowizji, a gracze już mogą zastanawiać się kogo stawiać w roli faworyta kolejnej edycji tego wydarzenia. Kto będzie gospodarzem Eurowizji 2020? Który z polskich artystów zaprezentuje się na scenie? Gdzie obstawiać Eurowizję 2020? Jakie są najlepsze typy na Eurowizję 2020? Mnóstwo pytań, a wszystkie odpowiedzi znajdziecie na KodBonusowy. Zapraszamy do naszej analizy.

1. Gdzie będzie Eurowizja 2020?

W połowie maja odbyła się 64. edycja Eurowizji. Wygrała propozycja przygotowana przez reprezentanta Holandii, Duncana Laurence’a. 25-latek zaprezentował utwór „Arcade”, który został przygotowany w języku angielskim. Piosenka, w szybkim tempie, przekroczyła 10 milionów wyświetleń na platformie YouTube i z miejsca stała się faworytem do zwycięstwa w wielkim finale. Został on zorganizowany w Centrum Konferencyjnym Tel Awiwu i odbył się 18 maja 2019 roku. Zgodnie z przewidywaniami bukmacherów, a także „zwykłych śmiertelników” Holandia została zwycięzcą Eurowizji 2019. Laurence zdobył 492 punkty i wyprzedził drugiego Mahmood’a (Włochy) o 27 punktów. Ostatnie miejsce na podium zajęła reprezentacja Rosji. Propozycja Siergieja Łazariewa, pod tytułem, „Scream” zdobyła 369 „oczek”. Co ciekawe, pierwsze trzy miejsca pokryły się z przewidywaniami bukmacherów.

W związku z tym, że Holandia wygrała Eurowizję 2019, ma ona pierwszeństwo w organizacji kolejnej edycji konkursu. Nie ma jeszcze informacji, kiedy i gdzie będzie można nabyć Eurowizja 2020 bilety, ale, z pewnością, im bliżej rozpoczęcia imprezy, tym więcej informacji będzie dostępnych na ten temat. Na ten moment możemy być jedynie pewni, że, tradycyjnie, odbędzie się ona w maju następnego roku.

Kto oczaruje swoim śpiewem całą Europę?

2. Eurowizja 2020 kursy na Polskę

Już kilka dni przed finałem edycji z 2019 roku, było wiadome, że polscy reprezentanci nie znajdą się w gronie finałowych 26 występujacych. Zespół Tulia, który startował w biało-czerwonych barwach, zaprezentował piosenkę „Pali się”. Została ona zgłoszona do konkursu pod tytułem „Fire of Love” i wykonano ją w języku polskim oraz angielskim. Ostatecznie, sympatyczne Polki zajęły pechowe 11. miejsce. Dlaczego pechowe? Bowiem pierwsze 10 krajów miało zapewniony awans do finałowej rozgrywki… Zajęta pozycja boli tym bardziej, że do Białorusi (która jako ostatnia zapewniła sobie miejsce w finale) straciliśmy jedynie 2 punkty! Nie zmienia to faktu, że piosenka autorstwa Tulii nie znalazła uznania w oczach jurorów oraz telewidzów w całej Europie.

Po słabych występach, w ostatnich latach, ciężko oczekiwać, aby kursy na Eurowizję 2020, jeżeli chodzi o typowanie zwycięstwa Polski było warte zagrania czy uwagi. Prawda jest brutalna, ale niestety prawdziwa. Do tej pory, najlepszym wynikiem w historii występów polskiej delegacji na Eurowizji może pochwalić się Edyta Górniak. Piosenkarka zajęła 2. miejsce w konkursie w 1994 roku, kiedy to wydarzenie odbywało się w Dublinie. Górniak wykonała piosenkę „To nie ja” i przegrała jedynie z reprezentantami gospodarzy. Co ciekawe, był to pierwszy występ Polaków na Eurowizji w historii. Od tego momentu, jedynie dwukrotnie udało się zająć naszym rodakom miejsce w czołowej „10”. Sztuka ta udała się zespołowi Ich Troje (2003 - 7. miejsce) oraz Michałowi Szpakowi (2016 - 8. miejsce).

Wydaje się, że wobec takiej historii, ciężko przewidywać dobry wynik Biało-czerwonej reprezentacji na następnym, 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. Tym bardziej, że jeszcze nie wiemy kto z Polski na Eurowizję 2020 zostanie wybrany.

Mimo to, istnieje polska piosenka, która spodobała się Europie. W tym miejscu, warto wspomnieć o fantastycznym występie Roksany Węgiel w Eurowizji dla dzieci. Dzięki jej zwycięstwu, Eurowizja Junior 2019 Polska stała się faktem.

Co prawda Eurowizja 2020 w Polsce się nie odbędzie, ale dzięki tryumfowi młodej wokalistki, jeszcze w tym roku wielkie, muzyczne wydarzenie zawita do kraju znad Wisły.

W Gliwicach, 24 listopada bieżącego roku, odbędzie się Eurowizja Junior 2019. To w jej trakcie poznamy zwycięzcę, a zarazem gospodarza kolejnej edycji tego wydarzenia, czyli Eurowizja dla dzieci 2020.

3. Eurowizja 2020 Piosenki

Po kolejnym niepowodzeniu na Eurowizji, wielu fanów zadaje sobie pytanie: kogo podczas Konkursu Piosenki Eurowizja 2020 Polska wystawi? Na to pytanie, niestety, nie znamy jednak jeszcze odpowiedzi.

W poprzednich latach, niejednokrotnie, odbywały się krajowe pre-eliminacji, ale czy tak będzie tym razem? Zobaczymy. Należy jednak pamiętać, że od wielu lat, Polska nie potrafi się wpasować w eurowizyjny trend i nie znajdujemy uznania wśród jurorów. Głosy widzów często nie wystarczają, przez co, nie zajmujemy wysokich pozycji.

Czy naszego reprezentanta znów wyłonią krajowe pre-eliminacje?

Piosenki, które zostaną wykonane na Eurowizji 2020 poznamy, co najmniej, na początku następnego roku, a być może nawet w późniejszym terminie. Wtedy to, będziemy mogli rozpocząć swoje typowanie Eurowizji 2020, a co za tym idzie przewidzieć najtrafniejsze Eurowizja 2020 typy na zakłady. Jasnym jest, że bez znajomości repertuaru, jaki zaprezentują wykonawcy, ciężko będzie rozpocząć obstawianie Eurowizji 2020.

4. Eurowizja 2020 Kursy

Jeżeli mielibyśmy już teraz rozpocząć Eurowizja 2020 typowanie zwycięzcy 65. Konkursu Piosenki Eurowizji to wiele osób, z pewnością, nie zagrałoby na wygraną gospodarzy. Dlaczego? W całej historii było tylko kilka przypadków, kiedy to wygrywali reprezentanci kraju, w którym danego roku odbywał się ten event. Oczywiście, nie można brać takiej sytuacji za pewnik, ale, mimo wszystko, warto mieć taką statystykę na uwadze biorąc się za obstawianie Eurowizji 2020.

Na konkurs w 2019 roku, zakłady, z polskich legalnych bukmacherów, prowadziła Fortuna. Przypomnijmy, że z kodem od KodBonusowy otrzymacie ekskluzywną ofertę za rejestrację.

Jeżeli chodzi o przyszłoroczną edycję tego wydarzenia, z wiadomych względów, nie znamy bukmacherów, którzy będą prowadzić zakłady na Eurowizję 2020. Mimo to, już teraz, temat Eurowizja 2020 zakłady bukmacherskie cieszy się dużym zainteresowaniem. Tym bardziej, warto śledzić najświeższe informacje dotyczące tego wydarzenia. Także te, udostępniane na KodBonusowy.

5. Eurowizja 2020 Transmisja

Transmisja z Konkursu Piosenki Eurowizji, co roku, jest organizowana przez Telewizję Polską. Czy tak będzie w 2020 roku? To się okaże. Na ten moment, możemy być pewni, że przekaz z Eurowizji 2020 w formie live stream zostanie przeprowadzony przez oficjalny portal konkursu.

skomentuj Eurowizja2020ZakładyBukmacherskie

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie