Eurowizja 2022 Kursy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z by Kod Bonusowy
Eurowizja 2022 Kursy Bukmacherskie

Już w sobotę czeka nas finał konkursu "Eurowizja 2022", a kursy bukmacherskie już teraz znajdziecie w najlepszych portalach do obstawiania! W tym roku konkurs odbywa się we Włoszech - ze względu na wygraną Maneskin w poprzedniej edycji. Jakie szanse ma Polska na Eurowizji 2022? Przelicznik na zwycięstwo Krystiana Ochmana to 35.00. Z kolei faworyci, czyli Ukraina może liczyć na kurs 1.42.

Sprawdźmy wszystkie kursy na Eurowizję 2022, zakłady bukmacherskie, które są dostępne, a także typy - przygotowaliśmy je specjalnie dla Was. Zaczynajmy!

1. Gdzie i kiedy odbędzie się Eurowizja 2022?

66. Konkurs Piosenki Eurowizji zaplanowano w dniach 10 - 14 maja 2022 roku. 10 i 12 maja odbyły się półfinały, a 14 maja będzie mieć miejsce wielki finał. Eurowizja 2022 odbywa się we Włoszech. Konkurs gości PalaOlimpico w Turynie. Włosi organizują Konkurs Piosenki Eurowizji po raz trzeci w swojej historii. Wszystko za sprawą zeszłorocznego zwycięstwa zespołu Maneskin.

2. Eurowizja 2021: Maneskin z wygraną

Jak wspomnieliśmy wyżej, zeszłoroczny konkurs padł łupem zespołu Maneskin. Rockowa kapela wykonała utwór “Zitti e buoni”, którym najpierw podbili włoski festiwal w San Remo, a następnie scenę "eurowizyjną". Co ciekawe, propozycja włoskiego zespołu przypadła do gustu nie tylko telewidzom, od których otrzymali najwięcej ze wszystkich, bo aż 318 punktów - ale i jurorom. Przyznali oni Maneskinowi 206 “oczek”, co po pierwszym etapie głosowania uplasowało ich na wysokiej, 4. pozycji.

Drugie miejsce na Eurowizji 2021 przypadło Francji, a trzecie zajęła Szwajcaria. Polska zakończyła swój udział na półfinale konkursu. Rafał Brzozowski ze swoją propozycją “The Ride” uplasował się na 14. pozycji w swoim półfinale (na 17 startujących). Z pełnym przekonaniem możemy napisać, ze nie był to wynik na miarę oczekiwań jego rodaków.

3. Polska na Eurowizji 2022 - kto startuje?

19 lutego 2022 roku odbyły się polskie eliminacje do 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. W ostatecznym “starciu” zmierzyło się 10 wykonawców. Wśród nich można było znaleźć m.in. Darię z hitem “Paranoia”. Co ciekawe, mimo tego, że jej propozycja cieszy się dużą popularnością wśród słuchaczy, nie była ona faworytką krajowych eliminacji. Głównym kandydatem do wygranej był Krystian Ochman z utworem “River”.

Ostateczne wyniki potwierdziły wcześniejsze przypuszczenia - Ochman wygrał polskie eliminacje i będzie reprezentował Polskę na 66. Konkursie Piosenki Eurowizji w Turynie (Daria zajęła 2. miejsce). Podium uzupełnił zespół UNMUTE.

Polska na Eurowizji 2022 rozpoczęła swoje zmagania od półfinału konkursu. 12 maja, podczas drugiego z półfinałów, Krystian Ochman awansował do finału Eurowizji 2022.

4. Eurowizja 2022 Zakłady Bukmacherskie

Z pewnością, wielu z Was interesuje, czy zakłady na Eurowizję 2022 znajdziecie już u najlepszych bukmacherów. Co ważne, kursy bukmacherskie na Eurowizję 2022 są już dostępne! Oznacza to, że już teraz macie możliwość obstawiania Eurowizji 2022. W jakich serwisach znajdziemy połączenie haseł "Eurowizja 2022" i "bukmacherzy"? Kursy na Eurowizję 2022 znajdziecie się w ofercie takich portali jak Fortuna czy STS. Bez wątpienia są to liderzy rynku bukmacherskiego w Polsce.

Zarówno w serwisie Fortuna, jak i STS możecie wykorzystać nasze kody promocyjne, które mogą Wam się przydać przy zawieraniu zakładów bukmacherskich na Eurowizję 2022. Korzyści z ich posiadania i zastosowania jest wiele - są to między innymi ekskluzywne pakiety powitalne dla nowych użytkowników. Warto również pamiętać, że na KodBonusowy znajdziecie także inne kody promocyjne na zakłady - w końcu nasz serwis to "kopalnia" kodów bonusowych!

To jednak nie wszystko. Stali gracze obu wymienionych wyżej serwisów również mogą liczyć na ciekawe promocje. Kto wie, może przy okazji Eurowizji 2022 bukmacherzy przygotują specjalne bonusy? Czas pokaże.

Spoglądając na kursy bukmacherskie na Eurowizję 2022 warto zwrócić uwagę, co oczywiste, na faworytów. Jest nim Ukraina z kursem 1.42. Druga w kolejności jest Wielka Brytania (8.00), a podium zamyka Szwecja (9.00). Polska znajduje się aktualnie na 6. miejscu w zestawieniach bukmacherów z kursem 35.00.

5. Typy bukmacherskie na Eurowizję 2022

Jako, że w tym momencie kursy bukmacherskie na Eurowizję 2022 są już dostępne, mamy możliwość, by oprzeć nasze typy na Eurowizje 2022 o przeliczniki dostępne na stronach bukmacherów. Co ciekawe, w szerokim gronie faworytów Eurowizji 2022 znajduje się reprezentant Polski - Krystian Ochman. Według ekspertów oraz bukmacherów, Polska plasuje się w tym momencie w czołówce potencjalnych zwycięzców Eurowizji 2022. Głównym faworytem przez długi czas byli gospodarze, czyli Włosi. Duet Mahmood i BLANCO zaprezentuje podczas finałowego koncertu utwór “Birvidi”, który spotyka się z przychylnymi opiniami krytyków, ale i popularnością wśród słuchających.

Najlepsi polscy bukmacherzy

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 2720 PLN!
STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1640 PLN!
Kod promocyjny
BCVIP

Patrząc na to, jak zmieniali się faworyci Eurowizji w ostatnich latach, nie można było być pewnym, że Włosi wygrają Eurowizję 2022. Warto jednak mieć tę myśl z “tyłu głowy”, tym bardziej, że nie bez powodu znajdują się oni w gronie potencjalnych zwycięzców. Duże szanse dawało się również Ukrainie, która już w połowie marca znalazła się na czele zestawień bukmacherskich! W tym miejscu warto przypomnieć, że tegoroczna Eurowizja będzie inna niż wszystkie poprzednie - wszystko z powodu toczącej się wojnie na Ukrainie. Z tego też powodu, główny agresor - Rosja została wykluczona z konkursu przez Europejską Unię Nadawców.

Organizację konkursu w tych trudnych czasach skomentował również polski reprezentant, Krystian Ochman.

Będziemy mogli pokazać europejską solidarność i apelować o pokój. Nikt tego raczej nie będzie traktować jako konkursu czy rywalizacji państw, ale chęci zjednoczenia się. Taka impreza wręcz niektórym będzie bardzo potrzebna, by się zbliżyć z innymi w tych ciężkich czasach. - Krystian Ochman, źródło: Spider’s Web

Wracając jednak do tematyki bukmacherskiej - to właśnie o wynik Krystiana Ochmana opieramy nasze przewidywania. Nasz typ na Eurowizję 2022 jest bezpośrednio związany z występem Polaka. Już przed półfinałami sądziliśmy, że - w przeciwieństwie do poprzedniego roku - Polska awansuje do finałowego koncertu 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Ochman w finale - taki był nasz typ bukmacherski na Eurowizję 2022. Tak też się stało! Ochman awansował do finału i ma bardzo duże szanse by zająć w nim wysokie miejsce.

Tuż po półfinałach pojawiły się kolejne rodzaje zakładów u bukmacherów na Eurowizję 2022. W tym momencie możecie obstawiać Eurowizję 2022 nie tylko na zwycięzcę konkursu, ale także miejsce danego kraju w TOP10.

Patrząc na aktualne notowania bukmacherów, nasz typ na Polskę na Eurowizji 2022 to miejsce Ochmana w TOP10 konkursu. Kurs bukmacherski na Eurowizję 2022 na to zdarzenie wynosi 1.47.

6. Transmisja Eurowizji 2022 w TV i internecie. Gdzie oglądać?

Jak co roku, również i Eurowizja 2022 jest transmitowana w polskiej telewizji. Transmisja z Konkursu Piosenki Eurowizji w 2022 roku po raz kolejny jest przeprowadzana przez Telewizję Polską. Publiczny nadawca co roku zapewnia przekaz audiowizualny z tego wydarzenia i podczas najbliższej edycji również ma to miejsce.

Jednocześnie warto przypomnieć, że na oficjalnej stronie Eurowizji również możecie śledzić transmisję z tego wydarzenia. Oznacza to, że live stream z Eurowizji 2022 również jest dostępny.

7. Eurowizja 2022 - FAQ

7.1 Kiedy odbędzie się Eurowizja 2022?

Eurowizja 2022 rozpoczęła się 10 maja, kiedy to odbył się pierwszy półfinał. Drugi z nich miejsce miejsce 12 maja, a finał zaplanowano na sobotę, 14 maja.

7.2 Kto reprezentuje Polskę na Eurowizję 2022?

Reprezentantem Polski na 66. Konkursie Piosenki Eurowizji jest Krystian Ochman.

7.3 Gdzie obstawiać Eurowizję 2022?

Kursy bukmacherskie na Eurowizję 2022 znajdziecie w najlepszych serwisach z zakładami takich jak Fortuna czy STS.

skomentuj Eurowizja2022KursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie