Emmy Awards 2020 Kursy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Emmy Awards 2020 Kursy Bukmacherskie

Na jedną z najważniejszych gal branży rozrywkowej w USA - czyli Emmy Awards 2020 - kursy bukmacherskie już od jakiegoś czasu znajdziecie w najlepszych serwisach do obstawiania. Dotyczy to także polskich portali. Poniższy tekst poświęcamy zakładom bukmacherskim na nagrody Emmy 2020, przedstawimy swoje typy i podpowiemy Wam, gdzie warto zawierać swoje kupony. Jesteście ciekawi jak prezentują się zakłady bukmacherskie na nagrody Emmy 2020 i chcecie grać po najwyższych kursach? Jeśli tak, ten tekst jest stworzony dla Ciebie.

1. Emmy Awards - jedna z czterech wspaniałych

Pierwsze nagrody Emmy rozdano już w 1949 roku. Przyznawane są one w wielu kategoriach. Laureatami zostają najlepsi aktorzy - komediowi i dramatyczni (zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn), w tych samych kategoriach wybiera się także najlepszy serial. Nagradzane są również seriale limitowane i filmy telewizyjne, a także osoby w nich występujące. Rozdanie nagród Emmy przyciąga uwagę wielu osób - co nie powinno nikogo dziwić.

2. Rozdanie nagród Emmy 2020 - kiedy i gdzie się odbędzie?

Podobnie będzie w tym roku. 72. rozdanie Emmy Awards odbędzie się w nocy z 20 na 21 września 2020 roku czasu polskiego. Gala ma rozpocząć się o godzinie 2:00. Nagrodzone zostaną najlepsze produkcje telewizyjne w czasie antenowym obejmującym okres 1 czerwca 2019 - 31 maja 2020. Miejscem przyznania nagród będzie - jak co roku - Staples Center w Los Angeles.

3. Faworyci Emmy Awards 2020

Wśród zdecydowanych faworytów nagród Emmy 2020 wymienia się, przede wszystkim, serial produkcji HBO, czyli “Watchmen”. Zgromadził on aż 26 nominacji, najwięcej spośród wszystkich filmów i seriali. Mimo to, Netflix jest producentem, który może pochwalić się największą liczbą kandydatur - zgromadził ich aż 160. HBO ma ich niewiele ponad 100.

Jednym z faworytów do statuetek jest także serial “Wspaniała pani Maisel”. Za jego produkcję odpowiada Amazon Prime Studios. Nie oczekuje się jednak, że zgarnie on wiele nagród. Przewiduje się, że to do produkcji Netflixa oraz HBO powędruje najwięcej statuetek.

Dziękujemy Akademii za uznanie dla jednego z najbardziej aktualnych i ważnych projektów w naszych karierach - Regina King na Twitterze po ogłoszeniu nominacji dla "Watchmena"

4. Nagrody Emmy 2020 Zakłady Bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na Emmy Awards 2020 znajdziecie już w najlepszych portalach do obstawiania - tego dowiedzieliście się już z wstępu do naszego artykułu. Jak to zwykle bywa, w tym miejscu przywołujemy portale Fortuna oraz STS. Niezmiennie, są to liderzy rynku bukmacherskich zakładów wzajemnych w Polsce.

Jednocześnie musicie pamiętać, że obstawianie nagród Emmy 2020 może być dla Was jeszcze bardziej opłacalne. Stanie się tak, jeśli wykorzystacie kody promocyjne od naszego portalu.

Tym samym - gdy wpiszecie podczas rejestracji w STS kod BCVIP, zgarniecie dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej obejmującej bonus od depozytu, a także darmowy zakład. Dla porównania - w pakiecie powitalnym serwisu Fortuna znajdziecie bonus od pierwszej wpłaty, zakład bez ryzyka, a także premię w ramach programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Jak widzicie, wykorzystanie naszych kodów do Fortuny oraz STS się opłaca.

Przejdźmy jednak do innej, z perspektywy zakładów nawet najważniejszej, kwestii. Jak prezentują się na rozdanie Emmy Awards 2020 kursy bukmacherskie w wyżej wymienionych serwisach? Na ten moment są one dostępne tylko w STS, jednak niewykluczone, że pojawią się jeszcze we, wspomnianej wyżej, Fortunie.

Wśród seriali dramatycznych, murowanym faworytem bukmacherów jest “Sukcesja”. Kurs na wygraną w tym przypadku wynosi zaledwie 1.15. Zdecydowanie większa rywalizacja zapowiada się w kategorii seriali komediowych, gdzie o statuetkę powinny, przede wszystkim, powalczyć - “Schitts Creek” oraz, wspomniana już, “Wesoła pani Maisel”. Przeliczniki w tym przypadku to - odpowiednio - 1.35 oraz 5.00. Bardzo wyrównana rywalizacja szykuje się także w przypadku nagrody dla najlepszej aktorki serialu limitowanego. Faworytkami bukmacherów są Regina King (Mrs America - 1.65) oraz Cate Blanchett (Watchmen - 2.00).

5. Typy bukmacherskie na Emmy Awards 2020

W przypadku typów na nagrody Emmy 2020 polecamy Wam grę, jednocześnie, na faworytów, ale nie do końca będących oczywistymi zwycięzcami. Na przykład: murowanym kandydatem do wygranej jest “Sukcesja”, ale kurs na wygraną tej produkcji to zaledwie 1.15. Wobec tego, naszym zdaniem nie opłaca się dodawać tego zdarzenia do swojego kuponu. Uważamy, że zdecydowanie korzystniej będzie Wam postawić na zwycięstwo “Wesołej pani Maisel” w kategorii seriali komediowych, a także na Cate Blanchett jako najlepszej aktorki w produkcji limitowanej. Takie są nasze typy na zakłady bukmacherskie na Emmy Awards 2020.

6. Transmisja gali Emmy Awards 2020. Gdzie obejrzeć w TV lub internecie?

Nie mamy jeszcze informacji, gdzie będzie dostępna transmisja z gali nagród Emmy 2020. Wydaje się jednak, że nie mamy co liczyć na obejrzenie gali Emmy Awards 2020 w TV w Polsce. Live stream to jedyna opcja jaka pozostanie wszystkim zainteresowanym. Przypomnijmy jednak, że w przeciwieństwie do transmisji, na rozdanie Emmy Awards 2020 kursy bukmacherskie pojawiły się w polskich serwisach do obstawiania, co może cieszyć użytkowników portali z zakładami.

skomentuj EmmyAwards2020KursyBukmacherskie

Komentarze (0)
Przegląd legalnych bukmacherów w Polsce
Fortuna
Bonus do 2230 PLN! Zobacz recenzje >
STS
Bonus do 1259 PLN! Zobacz recenzje >
KodBonusowy Humor
Humor na dzisiaj
Scoreless memes
Zobacz więcej humoru
Graj odpowiedzialnie