Bukmacher Bez Podatku

Bukmacher Bez Podatku

To prawdopodobnie największy mankament funkcjonującej na rynku ustawy hazardowej. Gracze muszą zaakceptować, że każdy postawiony kupon już na starcie jest odrobinę mniej opłacalny ze względu na podatek.

Nie dziwi zatem fakt, że bukmacher bez podatku jawi nam się jako święty graal. Jednak czy na rynku legalnych zakładów bukmacherskich jest to w ogóle możliwe? W tym artykule postaramy się dokładnie przyjrzeć tej kwestii.

1. Podatki w świecie legalnych bukmacherów

Podatki są praktycznie wszędzie. Użytkownicy portali bukmacherskich nie tylko zastanawiają się, jakiego kodu użyć do danego serwisu, żeby odebrać bonus, ale i szukają też informacji na temat kwestii podatkowych. Swoją drogą - o tym jak zastosować kod promocji, przeczytacie na naszej stronie.

Aby lepiej zrozumieć, dlaczego konkretny serwis bukmacherski bez podatku jest tak łakomym kąskiem dla wszystkich fanów typowania, warto zacząć od krótkiego wprowadzenia na temat przepisów prawnych.

Ustawa hazardowa funkcjonuje od 2009 roku i dopuszcza do polskiego rynku jedynie licencjonowane firmy, które podlegają opodatkowaniu. Na dzień dzisiejszy możemy wymienić dwa podatki, o których muszą pamiętać gracze:

- 12% podatek od stawki – każdy nasz zakład już na starcie jest obniżony przez bukmachera o podatek od stawki. W praktyce, wnosząc 100 PLN na kupon, jako stawka zakładu liczy się 88 PLN. Reszta idzie na poczet podatku. A zatem, stawiając kupon po kursie 2,00 nie wygramy 200 PLN, ale 176 PLN. Im wyższe stawki, tym więcej tracimy na podatkach.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Odbierz bonus powitalny od Fortuny!

- 10% podatek od wygranej – jeśli od każdej wygranej mielibyśmy oddawać 10%, rynek bukmacherski w Polsce najprawdopodobniej chyliłby się ku upadkowi. Żniwo zbieraliby zagraniczni bukmacherzy bez podatku, nawet, jeśli ich działalność nie jest zgodna z prawem.

Na szczęście, podatek 10% zapłacimy wyłącznie od wygranej przekraczającej 2280 PLN. Każdy szczęśliwy kupon na taką lub wyższą kwotę zostanie uszczuplony o 10%.

2. Kto odprowadza podatki - gracz czy bukmacher?

W praktyce mogłoby się wydawać, że bukmacher bez podatku w Polsce zwyczajnie nie może istnieć. Tutaj dochodzimy jednak do sedna zagadnienia. Obowiązek rozliczenia z fiskusem leży po stronie bukmachera.

Gracz nie musi uwzględniać zysków w swoim zeznaniu podatkowym, gdyż to bukmacher jest odpowiedzialny za zapłacenie podatku. A związku z tym, może pokryć podatek z własnej kieszeni.

A zatem, polscy bukmacherzy bez podatku to serwisy, które oferują swoim klientom promocje, w ramach której można postawić zakład bez płacenia 12-procent od stawki. Podatek ten jest opłacany przez bukmachera, dzięki czemu, gracz gra o pełną pulę.

Tutaj musimy niestety nadmienić, że zakłady bez podatku wciąż należą do rzadkości. Są firmy, które oferują nam takie promocje, ale zazwyczaj są to okresowe wydarzenia, przy których musimy spełnić odpowiednie warunki.

3. Zakłady bukmacherskie bez podatku to promocja

Wiemy już, że polski bukmacher bez podatku to jedynie skrót myślowy, a nie realny serwis, który faktycznie jest zwolniony z opodatkowania.

Takie firmy w myśl ustawy hazardowej nie mogą istnieć na naszym rynku. Zatem, zakłady bukmacherskie bez podatku to promocja, która ma zachęcić graczy do częstszego obstawiania. Na czym to dokładnie polega?

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1230 PLN + 29 PLN freebet
Zdobądź bonus na start od STS!

Zwykle, takie promocje funkcjonują pod hasłem: 14-procent wyższej wygranej. Sam podatek wynosi 12%, jednak uwzględniają realne straty z tytułu niższej wygranej, obstawiając zakłady bez podatku możemy zarobić na kuponie o 14% więcej. Nie ma jednak nic za darmo. Aby skorzystać z tej promocji, gracz musi wypełnić zadanie opisane w regulaminie oferty.

W praktyce, wymogiem jest najczęściej minimalna stawka zakładu (np. powyżej 20 PLN), a także kupon stworzony z wybranych wydarzeń. Legalny bukmacher bez podatku często pozwala nam postawić rozbudowany kupon AKO z wygraną większą o 14%. Taka gra jest o wiele bardziej opłacalna. Warto więc sprawdzić skuteczne sposoby na obstawianie CS:GO, sportu czy wydarzeń kulturalnych - to pomoże nam w grze.

Musimy także pamiętać, że niekiedy, takie promocje mogą być objęte warunkiem obrotu. A zatem, jeśli wygramy, uzyskaną kwotę będziemy musieli obrócić, aby móc ją wypłacić z naszego bukmacherskiego konta.

4. Jaki bukmacher bez podatku jest najlepszym wyborem?

Biorąc pod uwagę, że obstawianie z podatkiem rzeczywiście jest mniej opłacalne, bukmacher bez podatku forum to bardzo popularny temat omawiany przez graczy. W sieci możemy znaleźć liczne recenzje ofert promocyjnych objętych takim przywilejem.

Jaki bukmacher bez podatku zaoferuje nam możliwość postawienia kuponu z wygraną wyższą o 14%? Takie promocje bardzo często mają w swojej ofercie następujące serwisy: Fortuna, Lvbet oraz STS. To tam warto zrealizować najpewniejsze typy na sport, które także znajdziecie na naszej stronie. Czy to jednak jedyny powód, żeby skorzystać z tych serwisów? Oczywiście: nie.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Skorzystaj z kodu i odbierz bonus od LVBet!

Częste promocje związane z wyższymi wygranymi to nie jedyny powód, dla którego bukmacher online bez podatku to dobry wybór. Powyższe serwisy mogą się pochwalić ciekawymi bonusami na start.

Fortuna proponuje graczom 100% do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie, zakład bez ryzyka 125 PLN oraz 20 PLN bez depozytu w ramach programu lojalnościowego. W LVBet możemy liczyć na bonus 100% do 1500 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach, a także 70 PLN w prezencie bez depozytu. Na koniec STS z bonusem 100% do 1230 PLN oraz darmowym zakładem o wartości 29 PLN.

Powyższe oferty to ekskluzywne bonusy dostępne dla nowych graczy z kodem promocyjnym dostępnym na naszej stronie.

5. Czy zakłady bez podatku w Polsce są możliwe?

Tak, ale jak już mówiliśmy, bukmacher bez podatku w Polsce to "skrót myślowy", który odnosi się do faktu, że dany serwis posiada promocję umożliwiającą nam postawienia zakładu na pełną kwotę.

Taką propozycją jest chociażby zakład bez podatku od LVBet. Bardzo ciekawe propozycje mają dla nas również serwisy STS oraz Fortuna, gdzie także znajdziemy zakłady bez podatku. Warto być na bieżąco z takimi promocjami, ponieważ rzeczywiście ułatwiają nam one budowanie satysfakcjonujących kuponów.

Na koniec przestroga: zagraniczni, internetowi bukmacherzy bez podatku są w naszym kraju nielegalni, a korzystanie z ich usług może prowadzić do poważnych konsekwencji.

skomentuj BukmacherBezPodatku

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie