BetFan Kod Promocyjny

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
BetFan Kod Promocyjny

Jeśli interesuje Cię do serwisu BetFan kod promocyjny to idealnie trafiłeś. U bukmachera BetFan kod promocyjny KBVIP zapewni Tobie dostęp do atrakcyjnego pakietu startowego. Zawiera się w tym bonus od depozytu, a także zakład bez ryzyka. Wykorzystaj nasz kod promocyjny do BetFan podczas rejestracji, a otrzymasz możliwość odebrania tego bonusu. Zyskaną premię możesz wykorzystać zarówno na zakłady bukmacherskie - w opcji pre-match, jak i na żywo - a także na sporty wirtualne.

BetFan Kod Promocyjny: KBVIP

BONUS: OPIS: KOD PROMOCYJNY BETFAN
BetFan Kod Promocyjny: KBVIP
Bonus powitalny od depozytów: do 3000 PLN KBVIP
Zakład bez ryzyka: 100 PLN KBVIP
Pozostałe promocje: Radar365, MatchdayBoost oraz wiele innych KBVIP

Choć BetFan w Polsce wystartował dopiero w połowie 2019 roku - od razu można było przeczuwać, że szybko zamelduje się w gronie topowych serwisów z zakładami bukmacherskimi. Zastanawiano się też, czy obecny w BetFan kod promocyjny, pozwalający na odbiór atrakcyjnego bonusu na start, będzie w stanie przekonać potencjalnych użytkowników do tej marki. Teraz już wiemy, że tak się stało. Jak zatem brzmi w BetFan kod promocyjny? Posiadamy go, i chętnie się nim z Wami podzielimy! W tekście poznacie także ofertę BetFan na zakłady, a także kwestie związane z założeniem konta i późniejszym jego prowadzeniem. Zaczynajmy!

Ocena KodBonusowy
4.0 / 5
Ocena użytkowników
4.11 / 5
Twoja ocena

1. Bukmacher BetFan - podstawowe informacje - KodPromocyjnyBetfan

BetFan max bonus (maksymalny bonus online)
BetFan Kod promocyjny wrzesień 2020 BetFan Kod promocyjny październik 2020 listopad 2020
grudzień 2020 styczeń 2021 luty 2021
marzec 2021 kwiecień 2021 maj 2021
czerwiec 2021 lipiec 2021 sierpień 2021

Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ulicy Śmiałej 26. Prezesem zarządu bukmachera jest Piotr Lech Sienkiewicz, a sama spółka figuruje w rejestrach pod następującymi danymi: KRS - 0000727637, NIP - 5252747132, REGON - 369967041. Zarejestrowano ją w 2018 roku, a około rok później - po tym jak otrzymali licencję na działalność internetową (29 października 2018 roku), BetFan uruchomił swoją działalność.

2. BetFan Kod Polecający - BetfanKodBonusowy

Wspomnieliśmy na samym początku naszego tekstu, że posiadamy do serwisu BetFan kod promocyjny, który pozwala na odebranie atrakcyjnego bonusu. Wszyscy użytkownicy zakładów bukmacherskich, wiedzą przecież, że wpisane przy rejestracji kody promocyjne pozwalają na zgarnięcie dodatkowych premii.

Dlatego, nie będziemy Was dłużej trzymać w niepewności. Nasze hasło promocyjne to KBVIP. Ten kod bonusowy do BetFan należy wpisać podczas rejestracji w BetFan. O tym, jaki bonus zyskacie w BetFan napiszemy nieco później. To, co musicie przede wszystkim znać, to kod promocji do BetFan. Dzięki niemu zyskujecie dostęp do atrakcyjnej premii powitalnej.

2.1 BetFan Bonus na start

Tak, jak wspomnieliśmy, podany kod polecający do BetFan nie istnieje bez przypadku. Dzięki niemu, możecie zgarnąć bonus na zakłady internetowe w BetFan. W Bet Fan bonus na start to pakiet o łącznej wartości maksymalnej do nawet 3100 złotych! Jest on złożony z dwóch rodzajów premii. Pierwsza z nich to bonus od złożonych depozytów, druga - zakład bez ryzyka.

Na czym polega pierwszy z wymienionych rodzajów premii? Dzięki znajomości hasła KBVIP zyskujecie dostęp do “Pakietu Pudziana” do 3000 PLN. Tak, dobrze widzicie. To nawet 3000 złotych bonusowych środków! Dla porównania, w Etoto kod bonusowy oferuje zdecydowanie mniej! Korzyści z jego posiadania także opisujemy na naszej stronie.

Wysokość bonusu zależy - co oczywiste - od waszych depozytów. Ile ich musi być? Trzy. Od każdego z nich możecie uzyskać premię w kwocie nawet 1000 PLN.

Pierwsze, co musicie zrobić to, oczywiście, wpisać w BetFan kod promocyjny podczas rejestracji. Sama rejestracja w BetFan jest bardzo intuicyjna. Nie różni się niczym od tego, co możecie znaleźć w bardziej doświadczonych serwisach. Podkreśla to dużą staranność w opracowaniu portalu bukmacherskiego tej firmy.

Po przeprowadzeniu pierwszego logowania do BetFan i zweryfikowaniu konta - pozostaje Wam wpłacić depozyt. Żeby uzyskać wspomniany przez nas bonus powitalny w BetFan (od depozytu) musi być to minimalna kwota 20 złotych. Następnie - zawieracie zakłady za równowartość depozytu, po kursie minimalnym 2.00. Od każdej wpłaty możecie otrzymać maksymalnie 100 złotych premii (w rzeczywistości jest to 10% od wpłaconej stawki).

2.2 Jak wypłacić bonus w BetFan?

Kolejny krok to obrót bonusem w BetFan. Należy to zrobić 5 razy - na kuponie muszą znaleźć się minimum 2 zdarzenia, a każde z nich po kursie co najmniej 1.45. W momencie, gdy chcecie przenieść kasę z salda bonusowego, BetFan powiększa tę kwotę 10-krotnie. Tym sposobem, po trzech depozytach, możecie zyskać nawet 3000 PLN dodatkowych środków!

Standardowy bonus na BetFan Bonus do 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
Wpisz kod i odbierz bonus w BetFan!

Drugim rodzajem premii, z jakim macie do czynienia na start w BetFanie to zakład bez ryzyka. W BetFan bonus bez depozytu nie jest dostępny, jednak uważamy, że forma cashbacku jest również bardzo atrakcyjna. Nie można też mylić tej formy bonusu z freebetem. W BetFan nie jest on dostępny. Wracając jednak do zakładu bez ryzyka. Jest to kwota nawet 100 złotych. Oznacza to mniej więcej tyle, że jeśli przegracie swój pierwszy kupon u tego bukmachera, serwis zwróci Wam pieniądze. Proste, prawda?

3. Promocje w BetFan - to nie tylko bonus na start - BetfanKodyPromocyjne

BetFan przykuwa uwagę graczy nie tylko atrakcyjnym bonusem powitalnym, ale i pozostałymi promocjami. U tego bukmachera możemy natrafić na szereg innych premii. Dla przykładu, w BetFan obowiązuje oferta bez podatku. Na czym to polega? Wystarczy, że min. trzy zdarzenia na waszym kuponie będą miały kurs minimalny 1.35. Istotne też jest, by dodać do kuponu zdarzenie "bez podatku" znajdujące się w menu "Szybkie linki/Popularne". Wtedy, bukmacher zmieni współczynnik waszej wygranej na 1.00, co w praktyce oznacza powiększenie waszej potencjalnej wygranej aż o 14%!

Podobną promocję można uzyskać wpisując kod promocyjny ForBet na stronie tego bukmachera.

Oprócz tego, macie możliwość skorzystania z promocji Radar365 czy MatchdayBoost. Dostępnych ofert, także tych ograniczonych czasowo, jest naprawdę wiele i trzeba przyznać, że jest w czym wybierać.

4. BetFan Zakłady Bukmacherskie Online - BetfanBonus

W ofercie na zakłady w BetFan znajdziemy mnóstwo wydarzeń ze świata sportu, polityki czy rozrywki. Gracze mają możliwość obstawiania najróżniejszych kombinacji zdarzeń, dzięki czemu żaden z użytkowników nie powinien narzekać na ofertę bukmachera Bet Fan. Byłoby bardzo trudno wymienić wszystkie dostępne kategorie - tym bardziej, że ich ilość przekracza 100! Jedną z ciekawszych jest zakładka “Wokół sportu”, gdzie użytkownicy mają możliwość obstawiania wydarzeń dotyczących danej dyscypliny - np. transferów czy wyborów szefów federacji.

Oczywiście, BetFan to nie jedyne miejsce, gdzie mamy tak szeroką ofertę na zakłady. Podobną liczbę zdarzeń pozasportowych można obstawić wykorzystując, chociażby, kod bonusowy PZBuk. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

W kwestii opisywanego w tym artykule serwisu, warto wspomnieć, że BetFan zadbał o sporty wirtualne. W zakładce “Gry” znajdziemy aż 7 do wyboru - piłkę nożną, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, koszykówkę, żużel oraz kolarstwo torowe. Serwis ten posiada jedną z najbardziej rozbudowanych sekcji sportów wirtualnych na polskim rynku bukmacherskim! To kolejna zaleta bukmachera BetFan.

5. Aplikacja mobilna BetFan - Android, iOS

Wiemy już co nieco o bonusie oraz ofercie na zakłady w BetFan. Należy jednak pamiętać, że w obecnych czasach, duży procent graczy korzysta z usług serwisów bukmacherskich za pośrednictwem mobilnych aplikacji. Czy istnieje w BetFan aplikacja na smartfony i tablety? Tak! Jednak w tej całej beczce miodu jest także łyżka dziegciu. W BetFan aplikacja jest dostępna jedynie na Androida. To na ten system możecie pobrać plik “BetFan APK”. Na tę chwilę BetFan na iOS nie jest dostępny. To znaczy - możecie z niego korzystać z poziomu przeglądarki, jednak typowej aplikacji BetFan na iOS nie ma. Miejmy jednak nadzieję, że bukmacher szybko to nadrobi. Samą aplikację BetFan na telefon można pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera.

6. Metody płatności w BetFan

Wpłaty i wypłaty w BetFan możecie realizować za pomocą dwóch głównych metod transferu środków - BLIK oraz serwisu Przelewy24. Mimo, że są to jedynie dwie dostępne opcje, łącznie obsługiwanych jest ok. 20 banków. Nie można więc narzekać.

Bukmacher i banki nie pobierają prowizji za przeprowadzone transakcje, a minimalna wysokość wpłaty to zaledwie 1 PLN. Co prawda, brak w BetFan metody płatności PaySafeCard, jednak wypłat możecie się spodziewać nawet w przeciągu 15 minut od zlecenia tej czynności na koncie gracza, a operacje dokonywane są praktycznie 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. To oczywiście duży plus dla BetFan.

7. Podsumowanie recenzji - opinie o BetFan

Czas na kilka słów podsumowania. Po pierwsze - obecny w BetFan kod promocyjny, który podaliśmy Wam w tym tekście, otwiera dostęp do atrakcyjnej oferty powitalnej. Po drugie - oferta BetFan na zakłady bukmacherskie jest bardzo szeroka, więc nie powinno być problemu, żeby każdy znalazł w niej coś dla siebie. To dwa, najważniejsze aspekty.

Ponadto, serwis zadbał o użytkowników aplikacji mobilnych, a także miłośników sportów wirtualnych. Cieszy również szeroki wybór metod transferu środków. Wydaje się, że dawno nie było tak dobrego debiutu na polskim rynku bukmacherskim. W „suchym” porównaniu, BetFan nie wypada gorzej niż pozostali legalni bukmacherzy, którzy do tej pory zostali opisani na naszym portalu. Dla przypomnienia, znajdziecie u nas także inne kody rejestracyjne do portali bukmacherskich.

Ba, BetFan zalicza się - już teraz - do czołowych graczy na rynku i wydaje się, że może być tylko lepiej. Żeby jednak się przekonać o możliwościach serwisu, należałoby się tam zarejestrować. Do Was należy ostateczna decyzja.

8. Betfan FAQ

8.1 Czy BetFan jest zaufaną marką?

Dzięki uzyskanej, pod koniec 2018 roku, licencji, BetFan jest legalnym, polskim bukmacherem. Marka posiada już oficjalną stronę internetową, na której można obstawiać zakłady.

8.2 Czy w BetFan jest dostępny bonus bez depozytu?

Obecnie, ten typ promocji nie jest dostępny. Nie oznacza to jednak, że nigdy się nie pojawi w BetFan. Tym bardziej, że marka prowadzi program Radar365, dzięki któremu użytkownicy mogą codziennie korzystać z nowej promocji.

8.3 Jak użyć kodu promocyjnego do BetFan?

Kod polecający do BetFan, zdobyty dzięki KodBonusowy, należy wpisać podczas procesu otwierania konta u tego bukmachera. Promocja powitalna to bonus nawet do 3100 PLN. Nie zapomnijcie o wykorzystaniu linku rejestracyjnego aktywującego w portalu BetFan kod promocyjny.

skomentuj BetfanKodPromocyjny

Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie