BetFan Kod Promocyjny

Jeśli interesuje Cię do serwisu BetFan kod promocyjny to idealnie trafiłeś. U bukmachera BetFan kod promocyjny KBVIP zapewni Tobie dostęp do atrakcyjnego pakietu startowego. Zawiera się w tym bonus od depozytu, a także zakład bez ryzyka. Wykorzystaj nasz kod promocyjny do BetFan podczas rejestracji, a otrzymasz możliwość odebrania tego bonusu. Zyskaną premię możesz wykorzystać zarówno na zakłady bukmacherskie - w opcji pre-match, jak i na żywo - a także na sporty wirtualne.

BetFan Kod Promocyjny: KBVIP

BONUS: OPIS: KOD PROMOCYJNY BETFAN
BetFan Kod Promocyjny: Wpisz kod promocyjny i zgarnij bonus na start! KBVIP
Bonus powitalny: do 1650 PLN KBVIP
Zakład bez ryzyka: Nawet 600 PLN KBVIP
EUROFREEBET: 50 PLN KBVIP
Bonus od 2. depozytu: 100% do 1000 PLN KBVIP
Pozostałe promocje: Radar365, MatchdayBoost oraz wiele innych KBVIP

Choć BetFan w Polsce wystartował dopiero w połowie 2019 roku - od razu można było przeczuwać, że szybko zamelduje się w gronie topowych serwisów z zakładami bukmacherskimi. Zastanawiano się też, czy obecny w BetFan kod promocyjny, pozwalający na odbiór atrakcyjnego bonusu na start, będzie w stanie przekonać potencjalnych użytkowników do tej marki. Teraz już wiemy, że tak się stało. Jak zatem brzmi w BetFan kod promocyjny? Posiadamy go, i chętnie się nim z Wami podzielimy! W tekście poznacie także ofertę BetFan na zakłady, a także kwestie związane z założeniem konta i późniejszym jego prowadzeniem. Zaczynajmy!

1. Bukmacher BetFan - podstawowe informacje - KodPromocyjnyBetfan

BetFan max bonus (maksymalny bonus online)
BetFan Kod promocyjny październik 2021 BetFan Kod promocyjny listopad 2021
grudzień 2021 styczeń 2022
luty 2022 marzec 2022
kwiecień 2022 maj 2022
czerwiec 2022 lipiec 2022
sierpień 2022 wrzesień 2022

Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ulicy Śmiałej 26. Prezesem zarządu bukmachera jest Piotr Lech Sienkiewicz, a sama spółka figuruje w rejestrach pod następującymi danymi: KRS - 0000727637, NIP - 5252747132, REGON - 369967041. Zarejestrowano ją w 2018 roku, a około rok później - po tym jak otrzymali licencję na działalność internetową (29 października 2018 roku), BetFan uruchomił swoją działalność.

2. BetFan Kod Polecający - BetfanKodBonusowy

Wspomnieliśmy na samym początku naszego tekstu, że posiadamy do serwisu BetFan kod promocyjny, który pozwala na odebranie atrakcyjnego bonusu. Wszyscy użytkownicy zakładów bukmacherskich, wiedzą przecież, że wpisane przy rejestracji kody promocyjne pozwalają na zgarnięcie dodatkowych premii.

Dlatego, nie będziemy Was dłużej trzymać w niepewności. Nasze hasło promocyjne to KBVIP. Ten kod bonusowy do BetFan należy wpisać podczas rejestracji w BetFan. O tym, jaki bonus zyskacie w BetFan napiszemy nieco później. To, co musicie przede wszystkim znać, to kod promocji do BetFan. Dzięki niemu zyskujecie dostęp do atrakcyjnej premii powitalnej.

2.1 BetFan Bonus na start

Tak, jak wspomnieliśmy, podany kod polecający do BetFan nie istnieje bez przypadku. Dzięki niemu, możecie zgarnąć bonus na zakłady internetowe w BetFan. W Bet Fan bonus na start to pakiet o łącznej wartości maksymalnej do nawet 1650 złotych! Jest on złożony z trzech rodzajów premii. Pierwsza i druga jest ze sobą powiązana (zakład bez ryzyka oraz freebet), a trzecia z nich bonus od drugiej wpłaty.

Wyjaśnienia zaczniemy dość przewrotnie: na czym polega ostatni z wymienionych rodzajów premii? Dzięki znajomości hasła KBVIP zyskujecie dostęp do bonusu od drugiej wpłaty do 1000 PLN. Tak, dobrze widzicie. To nawet 1000 złotych bonusowych środków! Dla porównania, w Etoto kod bonusowy oferuje zdecydowanie mniej! Korzyści z jego posiadania także opisujemy na naszej stronie.

Wysokość bonusu zależy - co oczywiste - od waszego drugiego depozytu. Minimalna kwota wpłaty w przypadku tej premii to 100 PLN.

Pierwsze, co musicie zrobić to, oczywiście, wpisać w BetFan kod promocyjny podczas rejestracji. Sama rejestracja w BetFan jest bardzo intuicyjna. Nie różni się niczym od tego, co możecie znaleźć w bardziej doświadczonych serwisach. Podkreśla to dużą staranność w opracowaniu portalu bukmacherskiego tej firmy.

Po przeprowadzeniu pierwszego logowania do BetFan i zweryfikowaniu konta - pozostaje Wam wpłacić swoje pierwsze dwa depozyty - o korzyściach wynikających z premierowej wpłaty wspomnimy nieco później. Żeby uzyskać wspomniany przez nas bonus powitalny w BetFan (od depozytu) musi być to - tak, jak wspomnieliśmy - minimalna kwota 100 złotych. Na konto bonusowe dostajecie równowartość tej wpłaty.

W BetFanie spotkacie się także z bonusem cashback - pierwszą składową premii powitalnej. Tutaj zasada działania jest dość prosta: jeśli Wasz pierwszy kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci Wam pieniądze - nawet do 600 PLN! Nie można też mylić tej formy bonusu z freebetem. W BetFan na ten moment - niestety - nie jest on dostępny.

2.2 Jak wypłacić bonus w BetFan?

Kolejny krok to obrót bonusem w BetFan. Warunki obrotu różnią się w zależności od rodzaju premii. Tym razem rozpocznijmy od cashbacku.

Gdy otrzymacie środki w ramach swojego zakładu bez ryzyka, należy to zrobić tylko 1 raz - na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia, a kurs całkowity powinien wynosić minimum 3.80.

Z kolei, jeśli interesuje Was kwestia obrotu w przypadku premii od depozytu - jest ona trochę bardziej złożona. Wymagania to 3-krotny obrót, a na kuponie muszą znajdować się co najmniej 3 zdarzenia z kursem AKO 2.50.

W BetFan bonus bez depozytu przez dłuższy czas nie był dostępny - ale na czas Mistrzostw Europy jest nieco inaczej! Jeśli spełnicie warunek otrzymania cashbacku do 600 PLN, zgarniecie również EUROFREEBET o wartości 50 PLN! Co ciekawe, nie jest on objęty żadnymi dodatkowymi warunkami obrotu! Można więc powiedzieć, że w zamian za depozyt dostajecie darmowy zakład!

Standardowy bonus na BetFan
Bonus do 1600 PLN!

3. Promocje w BetFan - to nie tylko bonus na start - BetfanKodyPromocyjne

BetFan przykuwa uwagę graczy nie tylko atrakcyjnym bonusem powitalnym, ale i pozostałymi promocjami. U tego bukmachera możemy natrafić na szereg innych premii. Dla przykładu, w BetFan obowiązuje oferta bez podatku. Na czym to polega? Wystarczy, że min. trzy zdarzenia na waszym kuponie będą miały kurs minimalny 1.35. Istotne też jest, by dodać do kuponu zdarzenie "bez podatku" znajdujące się w menu "Szybkie linki/Popularne". Wtedy, bukmacher zmieni współczynnik waszej wygranej na 1.00, co w praktyce oznacza powiększenie waszej potencjalnej wygranej aż o 14%! Oczywiście, jest to rodzaj promocji, o którym jesteście informowani przy okazji danego wydarzenia, jednak nie jest to oferta stała.

Podobną promocję można uzyskać wpisując kod promocyjny ForBet na stronie tego bukmachera.

Oprócz tego, macie możliwość skorzystania z promocji Radar365 czy MatchdayBoost. Dostępnych ofert, także tych ograniczonych czasowo, jest naprawdę wiele i trzeba przyznać, że jest w czym wybierać.

4. BetFan Zakłady Bukmacherskie Online - BetfanBonus

W ofercie na zakłady w BetFan znajdziemy mnóstwo wydarzeń ze świata sportu, polityki czy rozrywki. Gracze mają możliwość obstawiania najróżniejszych kombinacji zdarzeń, dzięki czemu żaden z użytkowników nie powinien narzekać na ofertę bukmachera Bet Fan. Byłoby bardzo trudno wymienić wszystkie dostępne kategorie - tym bardziej, że ich ilość przekracza 100! Jedną z ciekawszych jest zakładka “Wokół sportu”, gdzie użytkownicy mają możliwość obstawiania wydarzeń dotyczących danej dyscypliny - np. transferów czy wyborów szefów federacji.

Oczywiście, BetFan to nie jedyne miejsce, gdzie mamy tak szeroką ofertę na zakłady. Podobną liczbę zdarzeń pozasportowych można obstawić wykorzystując, chociażby, kod bonusowy PZBuk. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

W kwestii opisywanego w tym artykule serwisu, warto wspomnieć, że BetFan zadbał o sporty wirtualne. W zakładce “Gry” znajdziemy aż 7 do wyboru - piłkę nożną, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, koszykówkę, żużel oraz kolarstwo torowe. Serwis ten posiada jedną z najbardziej rozbudowanych sekcji sportów wirtualnych na polskim rynku bukmacherskim! To kolejna zaleta bukmachera BetFan.

5. Aplikacja mobilna BetFan - Android, iOS

Wiemy już co nieco o bonusie oraz ofercie na zakłady w BetFan. Należy jednak pamiętać, że w obecnych czasach, duży procent graczy korzysta z usług serwisów bukmacherskich za pośrednictwem mobilnych aplikacji. Czy istnieje w BetFan aplikacja na smartfony i tablety? Do pewnego czasu, w BetFan aplikacja była dostępna jedynie na Androida. To na ten system możecie pobrać plik “BetFan APK”. Jednak po pewnym czasie oczekiwania - BetFan na iOS równiez już jest dostępny. Pamiętajcie, z serwisu BetFan możecie również korzystać z poziomu przeglądarki. Samą aplikację BetFan na telefon można pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera (na Androida) jak i z AppStore (na iOS).

6. Metody płatności w BetFan

Wpłaty i wypłaty w BetFan możecie realizować za pomocą dwóch głównych metod transferu środków - BLIK oraz serwisu Przelewy24. Mimo, że są to jedynie dwie dostępne opcje, łącznie obsługiwanych jest ok. 20 banków. Nie można więc narzekać.

Bukmacher i banki nie pobierają prowizji za przeprowadzone transakcje, a minimalna wysokość wpłaty to zaledwie 1 PLN. Co prawda, brak w BetFan metody płatności PaySafeCard, jednak wypłat możecie się spodziewać nawet w przeciągu 15 minut od zlecenia tej czynności na koncie gracza, a operacje dokonywane są praktycznie 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. To oczywiście duży plus dla BetFan.

7. Podsumowanie recenzji - opinie o BetFan

Czas na kilka słów podsumowania. Po pierwsze - obecny w BetFan kod promocyjny, który podaliśmy Wam w tym tekście, otwiera dostęp do atrakcyjnej oferty powitalnej. Po drugie - oferta BetFan na zakłady bukmacherskie jest bardzo szeroka, więc nie powinno być problemu, żeby każdy znalazł w niej coś dla siebie. To dwa, najważniejsze aspekty.

Ponadto, serwis zadbał o użytkowników aplikacji mobilnych, a także miłośników sportów wirtualnych. Cieszy również szeroki wybór metod transferu środków. Wydaje się, że dawno nie było tak dobrego debiutu na polskim rynku bukmacherskim. W „suchym” porównaniu, BetFan nie wypada gorzej niż pozostali legalni bukmacherzy, którzy do tej pory zostali opisani na naszym portalu. Dla przypomnienia, znajdziecie u nas także inne kody rejestracyjne do portali bukmacherskich.

Ba, BetFan zalicza się - już teraz - do czołowych graczy na rynku i wydaje się, że może być tylko lepiej. Żeby jednak się przekonać o możliwościach serwisu, należałoby się tam zarejestrować. Do Was należy ostateczna decyzja.

8. Betfan FAQ

8.1 Czy BetFan jest zaufaną marką?

Dzięki uzyskanej, pod koniec 2018 roku, licencji, BetFan jest legalnym, polskim bukmacherem. Marka posiada już oficjalną stronę internetową, na której można obstawiać zakłady.

8.2 Czy w BetFan jest dostępny bonus bez depozytu?

Obecnie, ten typ promocji nie jest dostępny. Nie oznacza to jednak, że nigdy się nie pojawi w BetFan. Tym bardziej, że marka prowadzi program Radar365, dzięki któremu użytkownicy mogą codziennie korzystać z nowej promocji.

8.3 Jak użyć kodu promocyjnego do BetFan?

Kod polecający do BetFan, zdobyty dzięki KodBonusowy, należy wpisać podczas procesu otwierania konta u tego bukmachera. Promocja powitalna to bonus nawet do 1650 PLN. Nie zapomnijcie o wykorzystaniu linku rejestracyjnego aktywującego w portalu BetFan kod promocyjny.

skomentuj BetfanKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie