BetFan Kod Promocyjny

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
BetFan Kod Promocyjny

Jeśli interesuje Cię do serwisu BetFan kod promocyjny to idealnie trafiłeś. U bukmachera BetFan kod promocyjny KBVIP zapewni Tobie dostęp do atrakcyjnego pakietu startowego. Zawiera się w tym bonus od depozytu, a także zakład bez ryzyka. Wykorzystaj nasz kod promocyjny do BetFan podczas rejestracji, a otrzymasz możliwość odebrania tego bonusu. Zyskaną premię możesz wykorzystać zarówno na zakłady bukmacherskie - w opcji pre-match, jak i na żywo - a także na sporty wirtualne.

BetFan Kod Promocyjny: KBVIP

BONUS: OPIS: KOD PROMOCYJNY BETFAN
BetFan Kod Promocyjny: KBVIP
Bonus powitalny od depozytów: do 2331 PLN KBVIP
Zakład bez ryzyka: Nawet 600 PLN KBVIP
Bonus "Darmowe Zakłady": Łącznie do 30 PLN KBVIP
Pozostałe promocje: Radar365, MatchdayBoost oraz wiele innych KBVIP

Choć BetFan w Polsce wystartował dopiero w połowie 2019 roku - od razu można było przeczuwać, że szybko zamelduje się w gronie topowych serwisów z zakładami bukmacherskimi. Zastanawiano się też, czy obecny w BetFan kod promocyjny, pozwalający na odbiór atrakcyjnego bonusu na start, będzie w stanie przekonać potencjalnych użytkowników do tej marki. Teraz już wiemy, że tak się stało. Jak zatem brzmi w BetFan kod promocyjny? Posiadamy go, i chętnie się nim z Wami podzielimy! W tekście poznacie także ofertę BetFan na zakłady, a także kwestie związane z założeniem konta i późniejszym jego prowadzeniem. Zaczynajmy!

Ocena KodBonusowy
4.0 / 5
Ocena użytkowników
4.11 / 5
Twoja ocena

1. Bukmacher BetFan - podstawowe informacje - KodPromocyjnyBetfan

BetFan max bonus (maksymalny bonus online)
BetFan Kod promocyjny listopad 2020 BetFan Kod promocyjny grudzień 2020 styczeń 2021
luty 2021 marzec 2021 kwiecień 2021
maj 2021 czerwiec 2021 lipiec 2021
sierpień 2021 wrzesień 2021 październik 2021

Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ulicy Śmiałej 26. Prezesem zarządu bukmachera jest Piotr Lech Sienkiewicz, a sama spółka figuruje w rejestrach pod następującymi danymi: KRS - 0000727637, NIP - 5252747132, REGON - 369967041. Zarejestrowano ją w 2018 roku, a około rok później - po tym jak otrzymali licencję na działalność internetową (29 października 2018 roku), BetFan uruchomił swoją działalność.

2. BetFan Kod Polecający - BetfanKodBonusowy

Wspomnieliśmy na samym początku naszego tekstu, że posiadamy do serwisu BetFan kod promocyjny, który pozwala na odebranie atrakcyjnego bonusu. Wszyscy użytkownicy zakładów bukmacherskich, wiedzą przecież, że wpisane przy rejestracji kody promocyjne pozwalają na zgarnięcie dodatkowych premii.

Dlatego, nie będziemy Was dłużej trzymać w niepewności. Nasze hasło promocyjne to KBVIP. Ten kod bonusowy do BetFan należy wpisać podczas rejestracji w BetFan. O tym, jaki bonus zyskacie w BetFan napiszemy nieco później. To, co musicie przede wszystkim znać, to kod promocji do BetFan. Dzięki niemu zyskujecie dostęp do atrakcyjnej premii powitalnej.

2.1 BetFan Bonus na start

Tak, jak wspomnieliśmy, podany kod polecający do BetFan nie istnieje bez przypadku. Dzięki niemu, możecie zgarnąć bonus na zakłady internetowe w BetFan. W Bet Fan bonus na start to pakiet o łącznej wartości maksymalnej do nawet 2961 złotych! Jest on złożony z trzech rodzajów premii. Pierwsza z nich to bonus od złożonych depozytów, druga - zakład bez ryzyka, a ostatnia z nich to darmowe zakłady do wykorzystania na różne sekcje serwisu.

Na czym polega pierwszy z wymienionych rodzajów premii? Dzięki znajomości hasła KBVIP zyskujecie dostęp do “Mnożnika Pudziana” do 2331 PLN. Tak, dobrze widzicie. To nawet 2331 złotych bonusowych środków! Dla porównania, w Etoto kod bonusowy oferuje zdecydowanie mniej! Korzyści z jego posiadania także opisujemy na naszej stronie.

Wysokość bonusu zależy - co oczywiste - od waszych depozytów. Ile ich musi być? Trzy. Od każdego z nich możecie uzyskać premię w kwocie nawet 777 PLN.

Pierwsze, co musicie zrobić to, oczywiście, wpisać w BetFan kod promocyjny podczas rejestracji. Sama rejestracja w BetFan jest bardzo intuicyjna. Nie różni się niczym od tego, co możecie znaleźć w bardziej doświadczonych serwisach. Podkreśla to dużą staranność w opracowaniu portalu bukmacherskiego tej firmy.

Po przeprowadzeniu pierwszego logowania do BetFan i zweryfikowaniu konta - pozostaje Wam wpłacić depozyt. Żeby uzyskać wspomniany przez nas bonus powitalny w BetFan (od depozytu) musi być to minimalna kwota 20 złotych. Następnie - zawieracie zakłady za równowartość depozytu, po kursie minimalnym 2.00. Od każdej wpłaty możecie otrzymać maksymalnie 10% tej kwoty na konto bonusowe.

W przypadku drugiego oraz trzeciego depozytu, zasada działania jest podobna. Różnica polega na kwocie minimalnej wpłaty. Są to - odpowiednio - min. 40 PLN oraz 60 PLN.

2.2 Jak wypłacić bonus w BetFan?

Kolejny krok to obrót bonusem w BetFan. Należy to zrobić 5 razy - na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia, a kurs całkowity powinien wynosić minimum 3.0. W momencie, gdy chcecie przenieść kasę z salda bonusowego, BetFan powiększa tę kwotę 10-krotnie. Tym sposobem, po trzech depozytach, możecie zyskać nawet 2331 PLN dodatkowych środków!

Drugim rodzajem premii, z jakim macie do czynienia na start w BetFanie to zakład bez ryzyka. Nie można też mylić tej formy bonusu z freebetem. W BetFan przyjmuje on inną formę, ale o tym napiszemy nieco póżniej. Wracając jednak do zakładu bez ryzyka. Jest to kwota nawet 600 złotych. Oznacza to mniej więcej tyle, że jeśli przegracie swoje kupony u tego bukmachera, serwis zwróci Wam pieniądze. Proste, prawda?

I tak, dobrze widzicie. Z premedytacją użyliśmy liczby mnogiej. BetFan oferuje Wam zakłady bez ryzyka po pierwszej, drugiej oraz trzeciej wpłacie. Jak to działa? Dokonujecie pierwszej wpłaty na konto gracza (min. 20 PLN) i za całość swojej kwoty, gracie swój pierwszy zakład po złożeniu depozytu. Jeśli kupon okaże się przegrany - dostajecie zwrot od firmy BetFan - nawet do 100 PLN.

Analogicznie jest w przypadku drugiego i trzeciego zakładu bez ryzyka. Przy drugim depozycie minimalna wpłata to 40 PLN, a maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. Z kolei "stawki" dla trzeciego zakładu to minimalny depozyt w kwocie 60 PLN, ale zwrot może osiągnąć wartość nawet 300 PLN.

W BetFan bonus bez depozytu nie jest dostępny, jednak uważamy, że forma cashbacku jest również bardzo atrakcyjna. Ponadto, możecie liczyć na promocję powiązaną po części z premią bez wpłaty.

Standardowy bonus na BetFan Bonus do 2961 PLN!
Wpisz kod i odbierz bonus w BetFan!

Tą promocją są darmowe zakłady, czyli trzecia składowa pakietu powitalnego. Łącznie możesz otrzymać od BetFan nawet 15 darmowych zakładów - 5 na sekcję "Gry", 5 na"Esport" oraz tyle samo na zakłady sportowe. Jakie są warunki jej otrzymania?

Najpierw musisz dokonać minimalnej wpłaty, kwalifikującej do otrzymania pierwszych 5 "darmowych zakładów". Jest to kwota 20 PLN. Żeby otrzymać freebety w BetFan, potrzebujesz dokonać obrotu wpłaconą kwotą. Jeśli ta czynność zostanie zakończona powodzeniem, otrzymasz 5 darmowych zakładów o wartości 2 PLN każdy na sekcję "Gry". Podobnie jest w przypadku freebetów na sekcję esportu oraz zakładów sportowych. Kwota minimalnej wpłaty jest stopniowana identycznie, jak w przypadku bonusu od depozytu. Ważne jest też to, że gdy wasze zakłady okażą się zwycięskie, kasa od razu wędruje na wasze konto główne!

3. Promocje w BetFan - to nie tylko bonus na start - BetfanKodyPromocyjne

BetFan przykuwa uwagę graczy nie tylko atrakcyjnym bonusem powitalnym, ale i pozostałymi promocjami. U tego bukmachera możemy natrafić na szereg innych premii. Dla przykładu, w BetFan obowiązuje oferta bez podatku. Na czym to polega? Wystarczy, że min. trzy zdarzenia na waszym kuponie będą miały kurs minimalny 1.35. Istotne też jest, by dodać do kuponu zdarzenie "bez podatku" znajdujące się w menu "Szybkie linki/Popularne". Wtedy, bukmacher zmieni współczynnik waszej wygranej na 1.00, co w praktyce oznacza powiększenie waszej potencjalnej wygranej aż o 14%!

Podobną promocję można uzyskać wpisując kod promocyjny ForBet na stronie tego bukmachera.

Oprócz tego, macie możliwość skorzystania z promocji Radar365 czy MatchdayBoost. Dostępnych ofert, także tych ograniczonych czasowo, jest naprawdę wiele i trzeba przyznać, że jest w czym wybierać.

4. BetFan Zakłady Bukmacherskie Online - BetfanBonus

W ofercie na zakłady w BetFan znajdziemy mnóstwo wydarzeń ze świata sportu, polityki czy rozrywki. Gracze mają możliwość obstawiania najróżniejszych kombinacji zdarzeń, dzięki czemu żaden z użytkowników nie powinien narzekać na ofertę bukmachera Bet Fan. Byłoby bardzo trudno wymienić wszystkie dostępne kategorie - tym bardziej, że ich ilość przekracza 100! Jedną z ciekawszych jest zakładka “Wokół sportu”, gdzie użytkownicy mają możliwość obstawiania wydarzeń dotyczących danej dyscypliny - np. transferów czy wyborów szefów federacji.

Oczywiście, BetFan to nie jedyne miejsce, gdzie mamy tak szeroką ofertę na zakłady. Podobną liczbę zdarzeń pozasportowych można obstawić wykorzystując, chociażby, kod bonusowy PZBuk. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

W kwestii opisywanego w tym artykule serwisu, warto wspomnieć, że BetFan zadbał o sporty wirtualne. W zakładce “Gry” znajdziemy aż 7 do wyboru - piłkę nożną, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, koszykówkę, żużel oraz kolarstwo torowe. Serwis ten posiada jedną z najbardziej rozbudowanych sekcji sportów wirtualnych na polskim rynku bukmacherskim! To kolejna zaleta bukmachera BetFan.

5. Aplikacja mobilna BetFan - Android, iOS

Wiemy już co nieco o bonusie oraz ofercie na zakłady w BetFan. Należy jednak pamiętać, że w obecnych czasach, duży procent graczy korzysta z usług serwisów bukmacherskich za pośrednictwem mobilnych aplikacji. Czy istnieje w BetFan aplikacja na smartfony i tablety? Tak! Jednak w tej całej beczce miodu jest także łyżka dziegciu. W BetFan aplikacja jest dostępna jedynie na Androida. To na ten system możecie pobrać plik “BetFan APK”. Na tę chwilę BetFan na iOS nie jest dostępny. To znaczy - możecie z niego korzystać z poziomu przeglądarki, jednak typowej aplikacji BetFan na iOS nie ma. Miejmy jednak nadzieję, że bukmacher szybko to nadrobi. Samą aplikację BetFan na telefon można pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera.

6. Metody płatności w BetFan

Wpłaty i wypłaty w BetFan możecie realizować za pomocą dwóch głównych metod transferu środków - BLIK oraz serwisu Przelewy24. Mimo, że są to jedynie dwie dostępne opcje, łącznie obsługiwanych jest ok. 20 banków. Nie można więc narzekać.

Bukmacher i banki nie pobierają prowizji za przeprowadzone transakcje, a minimalna wysokość wpłaty to zaledwie 1 PLN. Co prawda, brak w BetFan metody płatności PaySafeCard, jednak wypłat możecie się spodziewać nawet w przeciągu 15 minut od zlecenia tej czynności na koncie gracza, a operacje dokonywane są praktycznie 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. To oczywiście duży plus dla BetFan.

7. Podsumowanie recenzji - opinie o BetFan

Czas na kilka słów podsumowania. Po pierwsze - obecny w BetFan kod promocyjny, który podaliśmy Wam w tym tekście, otwiera dostęp do atrakcyjnej oferty powitalnej. Po drugie - oferta BetFan na zakłady bukmacherskie jest bardzo szeroka, więc nie powinno być problemu, żeby każdy znalazł w niej coś dla siebie. To dwa, najważniejsze aspekty.

Ponadto, serwis zadbał o użytkowników aplikacji mobilnych, a także miłośników sportów wirtualnych. Cieszy również szeroki wybór metod transferu środków. Wydaje się, że dawno nie było tak dobrego debiutu na polskim rynku bukmacherskim. W „suchym” porównaniu, BetFan nie wypada gorzej niż pozostali legalni bukmacherzy, którzy do tej pory zostali opisani na naszym portalu. Dla przypomnienia, znajdziecie u nas także inne kody rejestracyjne do portali bukmacherskich.

Ba, BetFan zalicza się - już teraz - do czołowych graczy na rynku i wydaje się, że może być tylko lepiej. Żeby jednak się przekonać o możliwościach serwisu, należałoby się tam zarejestrować. Do Was należy ostateczna decyzja.

8. Betfan FAQ

8.1 Czy BetFan jest zaufaną marką?

Dzięki uzyskanej, pod koniec 2018 roku, licencji, BetFan jest legalnym, polskim bukmacherem. Marka posiada już oficjalną stronę internetową, na której można obstawiać zakłady.

8.2 Czy w BetFan jest dostępny bonus bez depozytu?

Obecnie, ten typ promocji nie jest dostępny. Nie oznacza to jednak, że nigdy się nie pojawi w BetFan. Tym bardziej, że marka prowadzi program Radar365, dzięki któremu użytkownicy mogą codziennie korzystać z nowej promocji.

8.3 Jak użyć kodu promocyjnego do BetFan?

Kod polecający do BetFan, zdobyty dzięki KodBonusowy, należy wpisać podczas procesu otwierania konta u tego bukmachera. Promocja powitalna to bonus nawet do 2961 PLN. Nie zapomnijcie o wykorzystaniu linku rejestracyjnego aktywującego w portalu BetFan kod promocyjny.

skomentuj BetfanKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie