BetFan Kod Promocyjny

BetFan Kod Promocyjny: BETFAN

Bonus: Opis:
Bonus powitalny: do 3000 PLN
Promocja na zakłady: Do 20% ekstra bez podatku
BetFan Kod Promocyjny: BETFAN

Na polskim rynku pojawił się nowy serwis z zakładami bukmacherskimi. Na to, że zostanie on uruchomiony, zanosiło się od końcówki 2018 roku, gdy zarejestrowana w Polsce spółka BetFan sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie otrzymała od Ministerstwa Finansów zielone światło na legalne prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych online (zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018).

Minęło parę miesięcy i wszelkie niewiadome zamieniły się w pewne informacje. Od razu we wstępie podajemy betfan kod bonusowy. To hasło: BETFAN, które wprowadza się w formularzu rejestracyjnym, do którego należy przejść poprzez kliknięcie w link znajdujący się na naszej stronie. Dzięki temu weźmiecie udział w promocji powitalnej, która ma maksymalną wartość 3000 zł. Oprócz tego skorzystacie też z oferty na nawet 20% więcej do wygranych jako premia bez podatku. Więcej o tym, a także o samych typach, piszemy poniżej.

Ocena KodBonusowy
3.5 / 5
Ocena użytkowników
3.81 / 5
Twoja ocena

1. Bonus BetFan

betfan.com max bonus (maksymalny bonus online)
BetFan Kod promocyjny listopad 2019 BetFan Kod promocyjny grudzień 2019 styczeń 2020
luty 2020 marzec 2020 kwiecień 2020
maj 2020 czerwiec 2020 lipiec 2020
sierpień 2020 wrzesień 2020 październik 2020

Czyli odpowiednio przeprowadzona w rejestracja betfan, a także prawidłowo wprowadzony kod bonusowy betfan uruchamiają wysoką promocję startową. No słuchajcie, te łącznie 3000 zł to jest naprawdę kozacka sprawa! Dla porównania, Etoto kod bonusowy oferuje zdecydowanie mniej! Ale zanim oszaleje się z radości, warto się dowiedzieć, że jej kształt nieco różni się od tego, co zazwyczaj znajdujemy w serwisach bukmacherskich. Tak, to nie działa w ten sposób, że wpłacacie trochę kasy i nagle zgarniacie „3 koła” w premii. Pierwszy ruch to oczywiście betfan rejestracja, a następnie depozyt. Jak kasa będzie już u bukmachera, to gracie za jej równowartość przy użyciu minimum 2 kuponów o łącznym kursie AKO na poziomie przynajmniej 2,0. Jak to będziecie mieli za sobą, to dostajecie prawo udziału w bonusie powitalnym, którym objęte są aż 3 wpłaty. Pierwszy depozyt: 10% do 150 zł, drugi 8% do 100 zł i trzeci 5% do 50 zł. Może się teraz zastanawiacie: „halo, halo, to gdzie te tysiące?!” – czytajcie więc dalej. Potem musicie spełnić wymaganie obrotu – 5-krotność każdego z bonusów na kuponach AKO z przynajmniej 3 zdarzeniami, kursem łącznym minimum 2,0 i 1,2 na każde ze zdarzeń. Udało się? Jak tak, to ekstra – dostajecie mnożnik x10 przy przenoszeniu pieniędzy z salda bonusowego na saldo główne. To dzięki temu wzmocnieniu wygranej razem w tych 3 ofertach depozytowych można uciułać 3000 zł.

Skomplikowane? Trochę chyba faktycznie Betfan przekombinował… Ale fakt jest taki, że wartość potencjalnej kasy do wyjęcia, przy użyciu kod promocyjny betfan, robi wrażenie.[/b]

Co do premii 20% bez podatku, to to nie jest, ściśle mówiąc, opcja, którą dają wam wpisane przy rejestracji kody promocyjne. Jeżeli na kuponie umieszczacie u tego bukmachera przynajmniej 2 zdarzenia z łącznym kursem powyżej 2,0, to bukmacher zmienia współczynnik gry na danym zakładzie na 1, co oznacza, że zyskujecie do wygranej 14%, a więc wartość podatku. Jeśli natomiast na kuponie zmieścicie przynajmniej 4 zdarzenia, ich kurs AKO będzie wyższy od 4,0, wasza wygrana może zostać powiększona nawet o 20%.

Warto wspomnieć, że w Betfan premii jest więcej – działa tu coś takiego jak Radar 365. Codziennie dostępna jest inna oferta bonusowa, z której możecie skorzystać. Warto sprawdzać, co na bieżąco bukmacher przygotowuje dla swoich użytkowników (kto wie, może trafi się jakiś np. betfan freebet). Podobną promocję można uzyskać wpisując kod promocyjny ForBet na stronie tego bukmachera.

2. Betfan zakłady bukmacherskie online

Ok, teraz zerknijmy, jakie mamy w betfan zakłady internetowe. Zaczniemy od wyjaśnienia dosyć w sumie w jednym punkcie niestandardowego podziału typów, które można tu stawiać. Bo mamy tu takie sekcje: sport (tu zebrane są wszystkie zakłady), na żywo (wiadomo…), e-sport (obecna także w sekcji sport, ale po prostu została wyjęta do osobnej kategorii) i rozrywka (zdziwieni?). Ostatnia pozycja jest przeciekawa. To, że bukmacherzy mają typy na zdarzenia pozasportowe, to nie jest niezwykłe, tak jest w zasadzie w każdym serwisie w Polsce i na świecie (co też ważne - wszystkie z nich zawarte są w promocji obejmującej kod polecający betfan!). Ale mało która firma wyraźnie wokół tych typów się promuje. Być może twórcy Betfan odczytują to jako niszę i chcą się w niej dobrze ulokować… Trudno powiedzieć. Natomiast nie ulega wątpliwości, że w sekcji rozrywkowej jest tu dużo zdarzeń (aż 176 w momencie pisania tekstu!) w takim podziale: media, polityka, show-biznes, ekonomia, wokół sportu (np. „Czy Szczęsny odejdzie z Juve do końca 2019 roku?”), pogoda. Podobną liczbę zdarzeń pozasportowych można obstawić wykorzystując kod bonusowy PZBuk, gdzie ten bukmachera również posiada ciekawą ofertę na zakłady.

Sporo o tym piszemy, bo to jest swego rodzaju ciekawostka i wyróżnik bukmachera. Oczywiście poza rozrywką mamy tu jeszcze tysiące zakładów miesięcznie na najpopularniejsze dyscypliny, możliwość obstawiania kuponów pojedynczych, akumulowanych i systemowych. To wszystko, co bukmacher powinien mieć i nic, czego nie miałaby konkurencja – tak można chyba powiedzieć.

3. Betfan opinie

Z pozostałych spraw mamy przede wszystkim grę mobilną. Jak na razie nie działa w Betfan aplikacja na smartfony i tablety. Gra ma natomiast webową, responsywną wersję serwisu przeglądarkowego. To jest niby ok, ale apka by na pewno była bardziej intuicyjnym rozwiązaniem (tak przecież jest w serwisach konkurencji). Ważna rzecz to również płatności. Bukmacher obsługuje większość obecnych w Polsce banków (jakichś 20 firm), więc nie będziecie mieć problemów z zarządzaniem depozytami. A jak jest z wypłatami? No, wydaje się, że twórcy serwisu przyłożyli się do zadania. Deklarują wypłaty każdego dnia i w średnim czasie zbliżonym do 15 minut. W „suchym” porównaniu, BetFan wypada nie gorzej niż pozostali legalni bukmacherzy, którzy do tej pory zostali opisani na Bonus codes com. Praktyka zweryfikuje, ale w teorii prezentuje się to nieźle i należy się spodziewać, że opinie betfan będą pozytywne.

4. Podsumowanie

No więc mamy nowego bukmachera. Trzeba z niego skorzystać, żeby wyrobić sobie bardziej złożoną opinię. Ale pierwszy kontakt z serwisem jest całkiem pozytywny. Wysoki (choć trochę skomplikowany) bonus przy wykorzystaniu BetFan Kod Promocyjny, dużo zakładów, przejrzysta strona. Zapamiętajmy kod premiowy: BETFAN.

5. Betfan FAQ

5.1 Czy BetFan jest zaufaną marką?

Dzięki uzyskanej, pod koniec 2018 roku, licencji, BetFan jest legalnym, polskim bukmacherem. Marka posiada już oficjalną stronę internetową, na której można obstawiać zakłady.

5.2 Jak użyć kodu promocyjnego do BetFan?

Kod polecający do BetFan, zdobyty dzięki KodBonusowy, należy wpisać podczas procesu otwierania konta u tego bukmachera. Promocja powitalna to bonus nawet do 3000 PLN.

5.3 Czy w BetFan jest dostępny bonus bez depozytu?

Obecnie, ten typ promocji nie jest dostępny. Nie oznacza to jednak, że nigdy się nie pojawi w BetFan. Tym bardziej, że marka prowadzi program Radar365, dzięki któremu użytkownicy mogą codziennie korzystać z nowej promocji.

skomentuj BetFan Kod Promocyjny

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie