Betfan Aplikacja Mobilna

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Betfan Aplikacja Mobilna

BetFan Aplikacja

Informacje: Opis:
BetFan Kod Promocyjny: KBVIP
Bonus na start: Nawet do 2961 PLN
Aplikacja BetFan: Do pobrania na system Android ze strony bukmachera

Aplikacja mobilna do BetFan jest tym, czego szukasz? Jeśli tak, ten artykuł będzie dla Ciebie idealny. Użytkownicy zakładów bukmacherskich mają, z pewnością, swoje ulubione serwisy. Są też zdecydowani liderzy rynku, tacy jak STS, Fortuna czy BetFan, których usługi cieszą się zdecydowanie większym zainteresowaniem niż innych marek. “Najmłodszy” z tego grona jest ostatni z wymienionych bukmacherów. Firma BetFan rozpoczęła swoją działalność dopiero w 2019 roku. Mimo to, od razu potrafiła przedstawić ofertę na miarę oczekiwań użytkowników. Marka zadbała również o jeszcze jedną ważną kwestię - wspomnianą już - aplikację mobilną. Jak działa w BetFan aplikacja mobilna na smartfony i tablety? Sprawdźmy!

Ocena KodBonusowy
4.0 / 5
Ocena użytkowników
4.11 / 5
Twoja ocena

1. Kto może pobrać aplikację mobilną BetFan?

BetFan max bonus (maksymalny bonus online)
BetFan Kod promocyjny październik 2020 BetFan Kod promocyjny listopad 2020 grudzień 2020
styczeń 2021 luty 2021 marzec 2021
kwiecień 2021 maj 2021 czerwiec 2021
lipiec 2021 sierpień 2021 wrzesień 2021

Na wstępie musimy wyjaśnić kilka kwestii związanych z samą aplikacją BetFan. Mimo, że aplikacja BetFan na telefon oraz tablet jest dostępna, to mogą z niej obecnie skorzystać jedynie użytkownicy systemu Android. Na ten moment BetFan na iOS nie jest dostępny, co na pewno jest dużym zmartwieniem dla użytkowników sprzętu od firmy Apple.

2. Jak zagrać w wersji BetFan Mobile?

Jest kilka możliwości pobrania pliku BetFan apk. Pierwszym krokiem powinno być odblokowanie w Waszym urządzeniu mobilnym “nieznanych źródeł”. Tę opcję możecie znaleźć w ustawieniach bezpieczeństwa. W innym wypadku, nie będziecie mogli ukończyć pobierania aplikacji BetFan. Następnie, należy przejść do strony pobierania pliku.

Można to zrobić wchodząc z telefonu na podstronę “Aplikacja mobilna” znajdującą się na stronie bukmachera. Jest możliwość zrobienia tego także z poziomu komputera.

Na wspomnianej podstronie serwisu bukmacherskiego BetFan, będziecie mogli pobrać plik APK przez kliknięcie odpowiedniego przycisku lub przez zeskanowanie kodu QR.

Zarówno wybranie pierwszej, jak i drugiej opcji spowoduje rozpoczęcie się procesu pobierania aplikacji bukmacherskiej marki BetFan. Po ukończeniu pobierania, będziecie mogli zainstalować aplikację na waszym urządzeniu mobilnym.

Wiele osób może się w tym miejscu zastanowić, dlaczego apka BetFan nie znajduje się w sklepie Google Play? Odpowiedź jest prosta. Żadna aplikacja hazardowa nie jest możliwa do pobrania za pośrednictwem tego oficjalnego sklepu.

W przeciwieństwie do AppStore, Google blokuje aplikacje bukmacherskie w swoim sklepie, dlatego aplikację BetFan można pobrać jedynie z oficjalnej strony bukmachera.

Identycznie będzie, na przykład, z aplikacją na zakłady w BetX. Jeśli pojawi się ona na Androida - również będziecie mogli ją pobrać jedynie ze strony bukmachera. Szczegółowe informacje na jego temat przeczytacie na naszym portalu.

3. Zakłady Bukmacherskie BetFan w aplikacji

Co znajdziemy w aplikacji? W dużym skrócie, można powiedzieć, że absolutnie wszystko, co w desktopowej wersji bukmachera BetFan. Możemy obstawiać zarówno zakłady przedmeczowe, jak i live, a także cieszyć się możliwościami wielu dyscyplin w sportach wirtualnych.

Gracze mają zatem możliwość grania, między innymi, na zakładach na piłkę nożną, koszykówkę, tenisa czy e-sport. Do obstawiania mamy również wydarzenia ze świata polityki, rozrywki czy “zakłady specjalne”, dotyczące praktycznie każdej dziedziny życia. Oferta BetFan jest bardzo bogata, czego możemy doświadczyć korzystając z aplikacji mobilnej BetFan.

Co prawda, nie ma oficjalnie żadnego bonusu za aplikację od BetFan, jednak możecie szukać/czekać na okazjonalne promocje, przygotowane specjalnie dla użytkowników apki tego bukmachera. Żeby jednak być na bieżąco, trzeba, co oczywiste, najpierw pobrać ten produkt od BetFan na swojego smartfona czy tablet.

Możecie także śledzić informacje od KodBonusowy o tym, jak działają kody polecające do bukmacherów (w tym także do BetFana). Piszemy o tym, gdyż główne hasła premiowe często mają związek z bonusem w aplikacji.

3.1 BetFan Kod Promocyjny

Mimo, że nie ma specjalnego bonusu na aplikację w tym serwisie, wciąż możecie skorzystać z ogólnego bonusu na start w BetFan. Bonus w tym serwisie może wynieść nawet 2961 PLN! Wystarczy, że wykorzystacie - podczas rejestracji u tego bukmachera - kod KBVIP. Znajdziecie go na naszej stronie, a użycie naszego odnośnika rejestracyjnego przeniesie Was automatycznie na portal tego bukmachera. Przyznacie, że to spore ułatwienie.

Wspomniana premia rozkłada się na trzy części - bonus od złożonych depozytów do 2331 PLN, zakłady bez ryzyka o wartości nawet 600 PLN, a także freebety: łącznie do 30 PLN. Zakład bez ryzyka od BetFan, a freebet to dwie zupełnie różne rzeczy.

Przypominamy - dostęp do tego pakietu dostaniecie, jeśli użyjecie kod polecający BetFan. Warto o tym pamiętać, a szczegółową recenzję marki przeczytacie na naszej stronie.

4. Aplikacja BetFan na Androida - Opinie

Warto pamiętać o możliwości skorzystać z pozostałych ofert bonusowych od BetFan. Macie możliwość wykorzystania promocji BetFan bez podatku, Matchday Boost czy Radar365. Wszystkie bonusy w aplikacji BetFan są te same, co w wersji desktopowej bukmachera. Podobnie, jak oferta na zakłady. Szkoda, że nie ma aplikacji BetFan na iOS. Miejmy jednak nadzieję, że niedługo się to zmieni. Ogólna opinia o aplikacji BetFan? Jak najbardziej na (duży) plus.

Możliwe, że przykład z BetFana weźmie kolejny, legalny bukmacher na polskim rynku - Mr Bet. Czas pokaże, czy zakłady w Mr Bet będziecie mogli zawierać za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Byłoby to spore ułatwienie.

Standardowy bonus na BetFan Bonus do 2961 PLN!
Odbierz bonus do bukmachera BetFan!

5. Podsumowanie

Aplikacja BetFan to spore ułatwienie w dzisiejszych czasach. Aktualnie, zakłady bukmacherskie na urządzeniach mobilnych cieszą się bardzo dużą popularnością, więc aplikacja mobilna (do każdego bukmachera) to powód do zadowolenia. Biorąc pod uwagę, że BetFan należy już do czołówki hazardowej w Polsce, tym bardziej gracze mogą być zadowoleni.

W BetFan aplikacja mobilna działa bez zarzutu. Tak, jak wspomnieliśmy, brakuje wersji na system iOS, ale uważamy, że to kwestia czasu. Dużą zaletą jest funkcjonalność aplikacji - znajdziemy tam te same opcje, co w standardowej wersji (na komputer). Zarówno zakłady, bonusy, jak i wpłaty w BetFan są w aplikacji identyczne, jak i w desktopie. Czy warto pobrać aplikację od BetFan? Jak najbardziej.

6. BetFan Aplikacja Mobilna - FAQ

6.1 Czy BetFan to zaufana marka?

BetFan posiada zezwolenie na prowadzenie internetowych zakładów bukmacherskich w Polsce. Dzięki temu, firma jest w pełni legalna, a co za tym idzie - zaufana.

6.2 Na jakie systemy jest dostępny plik BetFan APK?

W BetFan aplikacja mobilna jest dostępna na urządzenia z systemem Android. Na ten moment, nie można jej pobrać na smartfony czy tablety z oprogramowaniem iOS.

6.3 Czy w aplikacji BetFan jest dostępny bonus?

W BetFan możecie odebrać bonus na start o łącznej wartości 2961 PLN. Jest on złożony z bonusu od wpłat - nawet do 2331 złotych, zakładów bez ryzyka (do 600 PLN), a także freebetów (do 30 PLN). Aplikacja mobilna BetFan pozwala Wam na odbiór identycznej premii, którą znajdziecie także w desktopowej wersji serwisu.

skomentuj BetfanAplikacjaMobilna
Komentarze (3)
Jokened51
Jokened51 6 miesięcy temu
Brakuje wersji na ios:/ ale jakiś czas temu jeszcze w ogole nie bylo aplikacji… oby jak najszybciej nadrobili
Przegląd legalnych bukmacherów w Polsce
Fortuna
Bonus do 2230 PLN! Zobacz recenzje >
STS
Bonus do 1459 PLN! Zobacz recenzje >
KodBonusowy Humor
Humor na dzisiaj
Extra time memes
Zobacz więcej humoru
BetfanAplikacjaMobilna
Graj odpowiedzialnie