BATE - Piast Kursy bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
BATE - Piast Kursy bukmacherskie

W tym roku, mistrz Polski rozpoczyna rywalizację w Lidze Mistrzów od pierwszej rundy kwalifikacyjnej. Los zrządził tak, że Piast Gliwice, na samym początku swojej przygody, trafił na bardzo dobrego przeciwnika. Rywalem Gliwiczan będzie drużyna BATE Borysów. Już teraz, serwisy mają w swojej ofercie BATE - Piast zakłady bukmacherskie, więc gracze mogą rozpocząć obstawianie BATE - Piast. Jednakże, warto to zrobić wspólnie z BonusCodes, gdzie przeczytacie fachową analizę, która wspomoże Was stawiając zakłady na BATE - Piast. To jak, zaczynamy?

1. BATE Borysów - specjaliści od europejskich pucharów

Liga białoruska rozgrywa swoje mecze systemem wiosna-jesień, więc, już od grudnia 2018 roku, wiedzieliśmy, kto będzie reprezentował ten kraj w najbliższej edycji Champions League. Po raz kolejny, mistrzem Białorusi została drużyna BATE Borysów.

Klub, jak na europejskie standardy, jest stosunkowo młody, gdyż został założony w latach 70. ubiegłego stulecia. Pierwsze sukcesy, na najwyższym szczeblu, zaczął jednak osiągać około 20 lat później. Wszystko to ze względu na zawirowania wokół klubu. W 2006 roku, rozpoczęła się krajowa dominacja zespołu BATE. Wtedy to, klub zdobył swój trzeci tytuł mistrza Białorusi. Następnie, nieprzerwanie, zespół z Borysowa jest tryumfatorem rozgrywek w rodzimej lidze.

Zespół z Białorusi awansował po raz pierwszy do fazy grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2008/2009. Od tego momentu, tylko dwukrotnie nie udało się im wystąpić w fazie grupowej europejskich pucharów – czy to Ligi Mistrzów, czy Ligi Europy. Były to sezony 2013/2014 oraz 2016/2017. Co prawda, najczęściej swój udział kończyli właśnie na fazie grupowej, jednakże, jak pokazują wyniki polskich drużyn, awans do niej nie jest wcale prostym zadaniem. W tych meczach, BATE potrafiło wygrywać pojedyncze spotkania z Bayernem, Athletikiem Bilbao, Romą czy londyńskim Arsenalem. Mało która, polska drużyna, może pochwalić się takim piłkarskim „CV”.

2. Historyczny sezon Piasta Gliwice

Mimo swojej długiej historii, klub z Górnego Śląska pierwszy sezon w Ekstraklasie odnotował dopiero 11 lat temu. Jednakże, Piast zagościł, na stałe, w najwyższej klasie rozgrywkowej dopiero w 2012 roku. Jako beniaminek, udało się im zająć 4. miejsce, co było fantastycznym osiągnięciem. Dzięki temu, Gliwiczanie awansowali do eliminacji Ligi Europy. W kwalifikacjach do europejskich pucharów, piłkarzom Piasta się nie powiodło. Minimalna porażka w dwumeczu z azerskim Karabachem Agdam, pozbawiła klub i kibiców nadziei, na historyczny występ w fazie grupowej.

Kolejne dwa sezony były już o wiele słabsze - Piast meldował się w dolnej części tabeli. W kampanii 2015/2016, klub, po raz drugi, awansował do eliminacji Ligi Europy. Jednakże, tak jak w pierwszym przypadku, Piast odpadł już w drugiej rundzie eliminacyjnej. Tym razem, Gliwiczanie wysoko przegrali z IFK Goeteborgiem.

Gdy wydawało się, że Piast „wychodzi na prostą”, historia zatoczyła koło. Po dobrym sezonie, nadeszły dwa bardzo słabe. W 2018 roku, Piast (ledwo) uchronił się przed spadkiem z Ekstraklasy. Jednakże, ostatnia kampania okazała się przełomowa. Waldemar Fornalik i jego piłkarze postanowili sprawić „psikusa” wszystkim i zdobyli mistrzostwo Polski. Tym samym, Gliwiczanie, po raz pierwszy w swojej historii, awansowali do eliminacji Ligi Mistrzów. Piast zapewnił sobie mistrzostwo w ostatnim meczu sezonu, pokonując, na własnym stadionie, ekipę poznańskiego Lecha (1:0).

3. Kursy na BATE - Piast

Czas na, być może, najważniejszą część naszego artykułu, czyli BATE - Piast kursy bukmacherskie. Już teraz, można rozpocząć typowanie BATE - Piast u najlepszych, polskich bukmacherów. Ofertę na to spotkanie, posiadają już LVBet, Fortuna i Totolotek. Dla fanów polskiego zespołu, przewidywania „buków” nie są zbyt optymistyczne.

Przede wszystkim, należy wziąć pod uwagę europejskie doświadczenie zespołu z Borysowa. Ponadto, pierwsze spotkanie będzie rozgrywane na Białorusi, a co za tym idzie - „ściany” również będą sprzyjały gospodarzom. Wszystko to ma wpływ na niższy kurs na wygraną gospodarzy, w porównaniu do przelicznika na zwycięstwo drużyny gości.

LVBet oferuje kurs 1,75 na wygraną BATE, 3,45 na remis, a wygrana zespołu prowadzonego przez Waldemara Fornalika jest wyceniana aż na 4,6 PLN (za każdą postawioną „złotówkę”).

Różnice w przelicznikach można zaobserwować w ofercie Fortuny. Stawiając na Piast oraz remis, można wygrać, odpowiednio, 0,15 PLN oraz 0,80 PLN (!) więcej, w porównaniu do LVBet. Kurs na zwycięstwo BATE jest niemalże taki sam (1,73).

W Totolotku, różnice z LVBet są podobne, jak w przypadku kursów dostępnych w Fortunie. Za zwycięstwo piłkarzy gospodarzy można zgarnąć 1,75 PLN za każdą zagraną „złotówkę”. Przelicznik na remis to 3,40, a na wygraną Piasta aż 5,25.

4. Kto awansuje?

Podobnie, jak w przypadku pierwszego spotkania, wymienieni wyżej, bukmacherzy posiadają również w swojej ofercie BATE - Piast kursy na awans. Podobnie, jak w przypadku meczu na Białorusi, LVBet, Totolotek oraz Fortuna wyżej cenią umiejętności piłkarzy BATE.

Różnice w przelicznikach, w tym przypadku, są jednak minimalne. Najwyższy kurs na awans BATE znajdziemy w LVBet, wynosi on 1.61. W Fortunie jest on o 3, a w Totolotku o 6 groszy niższy. Zdecydowanie większe rozbieżności występują przy ocenie szans Piasta Gliwice.

Jeśli jesteś graczem, który lubi ryzyko, to, z pewnością, skusisz się na kurs Totolotka (2.40). Druga w kolejności, z kursem na awans Piasta, jest Fortuna – 2.33. LVBet proponuje przelicznik w wysokości 2.17.

5. Typy na BATE - Piast

Mimo, że serce chce, aby polski zespół grał w następnej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, to trzeba być realistami. BATE jest zdecydowanym faworytem, nie tylko pierwszego spotkania, ale i całego dwumeczu. Piłkarze z Białorusi są też jednym z głównych kandydatów do awansu do fazy grupowej Champions League.

Będąc obiektywnym, zalecamy BATE - Piast typowanie na zwycięstwo gospodarzy. Nic w sporcie nie jest oczywiście pewne, ale wydaje się nam, że takie BATE - Piast obstawianie jest najbardziej „bezpieczne”.

Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, za białoruską drużyną przemawia atut własnego boiska, doświadczenie w europejskich pucharach, a także… ruchy transferowe Piasta Gliwice. Mistrz Polski, zamiast się „poważnie” wzmacniać, prawdopodobnie się osłabi, i to jeszcze przed startem eliminacji do europejskich pucharów.

Oczywiście, pierwsze rundy kwalifikacji do Champions League, często niosą za sobą również niespodzianki. Jeśli przewidujesz, że najlepsza drużyna minionego sezonu w Polsce może takową sprawić – warto, naszym zdaniem, przeznaczyć swoje pieniądze na BATE - Piast zakłady na żywo.

6. BATE - Piast transmisja

Skoro zostały już przedstawione kursy oraz BATE - Piast typy na zakłady bukmacherskie, warto także wspomnieć o tym, gdzie będzie można obejrzeć BATE - Piast w TV.

Transmisja BATE - Piast będzie realizowana prawdopodobnie przez Telewizję Polską. Jeśli tak się stanie, nie tylko w samej telewizji obejrzymy to spotkanie. Fani meczów w internecie, najpewniej, uświadczą też relacji BATE - Piast live stream na stronie SPORT.TVP.PL.

skomentuj Bate-PiastKursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie