KodBonusowy.com pl

Baseball Liga Typerów

przez Kod Bonusowy z
Baseball Liga Typerów

Konkursy typerskie kojarzą się graczom, głównie, z piłką nożną. Jednakże, okres wakacyjny jest często określany „sezonem ogórkowym”, w trakcie którego wszyscy emocjonują się sprawami związanymi z oknem transferowym. Co zrobić w takiej sytuacji? KodBonusowy jest gotowe się na taką sytuację i został przygotowany specjalny typer z nagrodami! Darmowa liga typerów na KodBonusowy to także Konkurs Baseballowy! To kolejny konkurs typerski z nagrodami od naszego portalu. Jak wziąć w nim udział?

1. Baseballowy konkurs typerski KodBonusowy

Jak zapewne wiecie, na KodBonusowy istnieje już typerski darmowy konkurs, który obejmuje, różnego rodzaju, wydarzenia sportowe. Nasz portal postanowił przygotować również specjalną odmianę tego konkursu, więc liga typerów KodBonusowy jest teraz dostępna w dwóch wersjach! Baseballowy konkurs typerski Bonus Codes to gwarancja świetnej zabawy, a przy okazji jest też możliwość wygrania, bardzo atrakcyjnych, nagród. Zupełnie za darmo, gdyż trzeba przypomnieć, że baseball typer od KodBonusowy jest całkowicie bezpłatny!

2. Co zrobić, aby rozpocząć obstawianie baseballu w konkursie?

Podstawowym zadaniem, jakie musi wykonać gracz, aby rozpocząć obstawianie meczy baseball w konkursie typerskim, jest założenie konta na naszej stronie. Formularz rejestracyjny został tak skonstruowany, aby cała procedura zajęła dosłownie chwilę! Po spełnieniu tego, podstawowego, warunku, wystarczy zalogować się na swoje konto KodBonusowy, a baseballowa liga typerów z nagrodami stanie przed Wami otworem!

3. Co dalej?

Zalogowanie na konto uprawnia nas do dołączenia do konkursu. Następnie, należy z skorzystać z opcji „Dołącz do konkursu”, która jest dostępna po wybraniu z górnego menu „Konkursu Baseballowego”. W tym miejscu, po raz kolejny, przypominamy, że w przeciwieństwie do innych serwisów, konkursy bukmacherskie od KodBonusowy - Konkurs Typerski 1X2, jak i Konkurs Baseballowy, są całkowicie DARMOWE!

Po dołączeniu do konkursu, jedyne co nam pozostaje, to rozpoczęcie zabawy. W tym celu, należy przejść do zakładki „Moje Typy”. W niej, znajdują się rozpisane spotkania amerykańskiej ligi MLB z kursami, przewidzianymi na dane wydarzenie. Aby wybrać przewidywanego zwycięzcę pojedynku, wystarczy zaznaczyć opcję „1” lub „2”, dostępną pod nazwami drużyn. W przypadku dobrej odpowiedzi, gracz otrzymuje liczbę punktów równą przelicznikowi na dane zdarzenie. Zła odpowiedź kończy się, niestety, brakiem punktów. Gdy zostaną już przez nas zaznaczone typy MLB na jutro (lub na inne dni), wystarczy wybrać opcję „Zapisz kupon” i czekać na końcowe rozstrzygnięcia. Nasz portal dokłada wszelkich starań, aby wyniki były aktualizowane jak najszybciej. Jednakże, maksymalny czas oczekiwania na rezultaty danego „Kuponu” to 3 dni.

Konkurs jest rozdzielony na cykle. Każdy z nich trwa jeden tydzień, a o zajętym miejscu, przez konkretnego gracza, decyduje liczba punktów zdobytych w ciągu tych siedmiu dni. Warto więc dokładnie przemyśleć konkretne baseball typy dnia, gdyż wystarczy nawet jeden, źle obstawiony, mecz, aby nasze starania poszły na marne! Typowanie baseballu nie należy do najłatwiejszych zadań, ale na czym trenować, jak nie na darmowym konkursie?

4. Nagrody w konkursie baseballowym

Mimo, że konkurs baseballowy KodBonusowy jest całkowicie darmowy, to nasz portal postarał się, aby każdy z graczy był usatysfakcjonowany udziałem w nim. Wobec tego, na każdy tygodniowy cykl, została przewidziana pula nagród. W tym momencie, wynosi ona aż 150 $! Nagrodzonych, każdego tygodnia, jest siedmiu najlepszych graczy (z najwyższym wynikiem punktowym). Zajęcie pierwszego miejsca to szansa na wygranie nawet 50 $! Należy jednak pamiętać, że w przypadku równej liczby zdobytych „oczek”, nagrody są dzielone przez liczbę graczy, która osiągnie konkretny rezultat. Aktualną klasyfikację można śledzić odwiedzając zakładkę „Ranking”, dostępną na stronie głównej Konkursu Baseballowego.

Nagrody są wypłacane za pośrednictwem elektronicznych płatności PayPal. Warto więc upewnić się, czy mamy przypisany poprawny adres PayPal do naszego konta. Przy tym pamiętajcie, że każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto! Jest to rzecz, której, absolutnie, każdy gracz musi przestrzegać!

Pula nagród jest odnawiana co tydzień, więc to, że nie uda się Tobie wziąć udziału w edycji z „tego” tygodnia, nie oznacza, że już w następnym nie będziesz mieć takiej możliwości! To sprawia, że nasz konkurs Baseballowy jest bardzo elastyczny, a każdy użytkownik ma możliwość sprawdzenia, czy typy na baseball są jego mocną stroną. Jest to także doskonała okazja do ciągłej poprawy. Pewne typy baseball, z pewnością, okażą się nietrafione, jednak, aby dojść do perfekcji należy ćwiczyć. Idealną sposobnością jest możliwość darmowej zabawy, którą KodBonusowy Wam oferuje.

Warto też zaznaczyć, że darmowy konkurs baseballowy od KodBonusowy jest dostepny dla graczy z całego świata. Oznacza to, że typerzy KodBonusowy mogą rywalizować ze sobą, niezależnie od narodowości czy miejsca, w którym się znajdują!

5. Podsumowanie

Czytając ten tekst, zastanawiasz się pewnie, czy ten konkurs ma jakiekolwiek wady. Podobnie, jak w przypadku Darmowego Konkursu Typerskiego 1X2, możemy stwierdzić, że my takich, oczywiście, nie dostrzegamy! Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Każdy gracz ma możliwość darmowego sprawdzenia, czy jego baseball typy bukmacherskie są na dobrym poziomie. Ponadto, każdy uczestnik ma możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród! Jest to idealna okazja, na „przetarcie”, przed stawianiem pieniędzy na legalne bukmacherskie zakłady na baseball.

Cotygodniowa, odnawialna, pula powoduje, że gracze mają wiele okazji, aby powiększyć swój budżet i przeznaczyć wygrane na to, czego najbardziej potrzebują. Baseball Liga Typerów KodBonusowy to również idealny zamiennik dla tych, którzy są przyzwyczajeni do typerów piłkarskich, a z oczywistych względów, w okresie międzysezonowym, nie mają możliwości wzięcia w nich udziału.

Zasady konkursu są banalnie proste, a sama gra - jeszcze prostsza. Nie pozostaje Wam nic innego, jak zarejestrować się na KodBonusowy (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście) i dołączać do wspólnej zabawy!

skomentuj BaseballLigaTyperów
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie